Letní sen Natáshe

Oficiální rozdělení kolekce na tři části je patrné jednak ze střihové linie, ale také z výběru materiálů. První část se nesla v modrobílém duchu a patrná byla inspirace námořnickou tématikou. Pruhované kalhotové kostýmy, kalhoty a sukně s vysokým pasem, volné šortky, kalhoty a tílka zcela odpovídaly obvyklé představě o módě určené pro promenády přístavů. Druhá část byla střihově pestřejší a představila šaty a sukně především v mini délce, ze saténu s květinovým potiskem. Finální modely pak odpovídaly představě o velké večerní pro večírky pod širým nebem, romantického střihu se základem v bílé barvě.

Natáshe předvedla minimalistickou práci s luxusním materiálem, modely nechává volně splývat, případně je tvaruje vložením elastických dílů, základní střihy pak oživuje aplikacemi a vsadkami z jiných materiálů. Díky tomuto přístupu je většina modelů velikostně univerzálních, což klientky značky pravděpodobně ocení.

Letní sen Natálie Chkhivadze představuje romantickou a luxusní konfekci. Potenciál materiálu však rozhodně nebyl naplněn.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...