3e5dff5a32e90dbaa0a902ec47cc3e60.jpg

Léto s Fashion MAP

Již dnes se můžete podívat do House of Fashion, speciálního pop up storu, kterého je Fashion MAP oficiální mediální partner. O projektu House of Fashion se dozvíte víc tady. Speciální je nejenom jako pop up store s lokální módou, ale také díky interaktivním výlohám a teamu skvělých lidí, kteří se na nich podíleli. Dnes vás kromě designérů čeká i speciální akce. Pojďte se podílet přímo na obsahu House of Fashion. Tak, že nám pomůžete vybrat našeho fotografa. Jak? Doražte a uvidíte 😉

O víkendu se podíváme do Karlových Varů na filmový festival, kde budeme kromě jiného mapovat styl. Tak pokud se také někdo chystáte, nezapomenťe si s sebou zabalit cool outfit 😉 My tam budeme a rozhodně nás uvidíte!

V neděli 6.7. nás čeká první letní open air Bazar party. Spojení blogerů, foodblogerů, DJ‘s, kreativního místa Containell dává dohromady příležitost na neopakovatelnou párty. Pokud chcete spojit recyklaci starších kousků, pokec, hudbu a zajímavé lidi, v neděli nenaleznete lepší místo než Cantainall na pražské Malé straně.  

Dále v červenci za módou vyrazíme i za hranice. Připravujeme mapping z Berlínskeho fashion weeku, trade show Bread’n’butter, streetstyle i prozkoumání nejlepších lokálních brands!

Hned nato si užijeme slunce na slovenském festivalu Pohoda. Kde kromě Fashion MAP teamu narazíte i na další spřízněný projekt. Charitativní kolekci City Souls a výstavu fotek z útulků. Pokud jste ze Slovenska a chtěli jste si koupit nějaký z úžasných kousků, které podporují dobrou věc, je to báječná příležitost.  S dobrou náladou a mezi písničkami  –  a nezapomeňte dovést i kamarády.

Ve Fashion MAP se rozhodně v červenci nezastavíme. 24. 7. pro vás připravujeme úžasnou akci. Designers Bazar powered by Fashion MAP. Kvalitní design nestárne, ale pokud chtějí designéři nechat průchod novým věcem a kolekcím, někdy těm starším rádi najdou domov u nových majitelů za skvělé ceny.

Přijďte se proto podívat a využít jedinečný den. Možná si zde zakoupíte kus, který jste vždy chtěli a viděli ho jenom na molu nebo na fotce. A slibujeme, že to bude za neodolatelné ceny!

Kromě akcí se  ve Fashion MAP budou dít i další věci. Například naše nová speciální letní  rubrika Summer in Paris. Myslíme, že tato Mekka módy a kolébka mnoha značek má stále co nabídnout a není to jenom Eiffelova věž. Dozvíte se, jak obdivovat umění zcela novým způsobem, dostanete přehled stylových obchodů a trhů a exklusivní tipy na inspiraci. Již od tohoto týdne a jedině u nás.

Ve Fashion MAP jsme se snažili, abychom vás létem doprovázeli úplně naplno! Kromě Summer in Paris budeme mít i spoustu rozhovorů s osobnostmi nebo další nové témy a krásné foto editoriály.  Budeme rádi, když se k nám přidáte a dáte nám vědět jaké léto čeká vás, nebo co by jste chtěli číst a prohlíže na Fashion MAP.

Hezké akční léto 😉