srbsko_pavilon.jpg

Tipy na stránky, které musíte znát

Stránka  www.dazeddigital.com se zajímá o širokou škálu odvětví a jedním ze zakladatelů je úžasný fotograf Rankin. Obsah vám může připadat trochu avangardní, proto komu tento styl vyhovuje, najde tu inspiraci z oblasti módy, fotografie, hudby a kultury.

Na www.openculture.com naleznete zase knihy, filmy, videa a vše open, neboli volně ke stažení. Kdyby bylo více času, tak polovina našeho týmu tráví celé dny jen zde.

Stránka www.complex.com se hodí vždy, když na internetu hledáte přehledně setříděné informace – například „TOP 25 African Artist you should know“. Podobné seznamy vytvářejí autoři v každé sekci. No a posledním důležitým objevem je www.ISSUU.com, kde si mužete elektronicky listovat ve veliké kopě časopisů. Vo fashion sekci toho najdete hodně volně ke stažení, například verze časopisů ELLE nebo Style.com.

Užijite si víkend plný dobrého čtení a jestli máte i vy nějaké své tipy na skvělé weby, katalogy a nebo publikace, určitě nám pošlete info na silvia@fashion-map.cz . Budeme rádi!