Vítejtě na MAPĚ!

Mapujeme: Připravujeme reporty z akcí, instalací, přehlídek a fashion weeků, přinášíme rozhovory, selektujeme informace. Spolupracujeme s nejlepšími fashion blogery z české a slovenské scény. Mapujeme styl v našich ulicích. Zajímá nás, kde se vyrábí móda u nás, co stojí za jejím vznikem a jaké je její místo ve společnosti. Přinášíme aktuální databáze českých a slovenských designérů a jejich tvorby.

 

 

 

Spoluvytváříme: V rámci přehlídek, performací a workshopů vzděláváme mladou generaci. Propojujeme lokální výrobce a designéry, tak aby kolekce vznikaly jednodušeji a efektivně. Naším cílem je začlenit místní módu a návrháře tam, kde je jejich místo – do ulic, šatníků a povědomí lidí. Věříme v edukaci a v sílu informací.

 

 

 

 

Podporujeme: Díky zkušenostem máme možnost navést mladé designéry správnym směrem, poradit jim v komunikaci, finančním a strategickém plánovaní a produkci. Díky nekonečnému entuziazmu a sponzorům můžeme realizovat projekty, které dávají smysl a podporují lokální výrobu, místní tvorbu a mají společenský přesah.

 

 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...