Narozeninový LOOKBOOKㅣLana Del Rey a její vintage glamour

Dnešním dnem slaví ikonická Lana Del Rey své 39. narozeniny. Lana je známá svým nostalgickým a eklektickým stylem, ve kterém kombinuje vintage glamour s moderní elegancí. Zmapovali jsme na oslavu jejich narozenin nejikoničtější outfity, ve kterých dává jasně najevo svou gemini energy.

lana

Lana Del Rey je nejen hudební ikonou, ale také módním vzorem pro spoustu fanynek a fanoušků. Její looky se vyznačují schopností kombinovat různé styly a éry do jednoho soudržného vzhledu. Připomínáme si tak outfity, které nám ukazují, že styl je nejen o oblečení, ale také o sebevyjádření a kreativitě, což jsou vlastnosti, které Laně rozhodně nechybí.

1. MET GALA 2024

A začínáme rovnou nejnovějším outfitem z přehlídky Met Gala 2024, která nesla téma Garden Of Time. Lana vynesla vzhled inspirovaný lesní krajinou a přírodou. Oblékla si šaty z dílny Alexandra McQueen od návrháře Seana McGirra. Souprava vychází z originálu zesnulého Lee McQueena z jeho podzimní kolekce z roku 2006 s názvem „The Widows of Culloden“. Lana na sobě měla dřevěné paroží pokryté béžovou síťovinou.

zpěvačka

2. GRAMMY AWARDS 2024

Goticky laděné šaty vynesla na letošní Grammy. Průsvitné šaty ke kolenům s výšivkou mašlí zkombinovala s černou saténovou sponou s mašlí, lodičkami zdobenými mašlí a černými tylovými rukavicemi. Pokračuje tak v přetrvávajícím bow trendu.

Del Rey

3. GRAMMY AWARDS 2020

O čtyři roky dříve zářila v hvězdných šatech z dílny Aidan Mattox. Model obsahuje třásně a korálky, které celému outfitu dodaly šmrnc, díky kterému byla Lana nepřehlédnutelná.

Lana

4. GRAMMY AWARDS 2018

Zpěvačka často spolupracuje s módním domem Gucci, jako tomu bylo například v roce 2018. Tehdy oslnila na červeném koberci zdobenými bílými šaty s výraznými rukávy a hvězdnou čelenkou, která odkazovala na filmovou hvězdu 30. let Hedy Lamarr. Bílý doplněk na zpěvaččiném zápěstí vyjadřoval podporu hnutí #TimesUp.

zpěvačka

5. MET GALA 2018

Značku Gucci vynesla Lana společně s Jaredem Leto na Met Gala v témže roce. A oba byli nepřehlédnutelní. Dokonale tak splnili téma tehdejšího ročníku, které znělo: „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination“.

Met Gala

6. BRIT AWARDS 2012

A nesmíme zapomenout na její kultovní červené šaty, za kterými stojí Vivienne Westwood. Lana je vynesla v roce 2012, kdy získala cenu International Breakthrough Act. Šaty v korzetovém stylu doplnila diamanty De Beers.

Lana

Podobné texty

Narozeninový LOOKBOOKㅣhvězda TikToku Madeline Argy a její y2k móda

Mnoho lidí jí přezdívá druhá Emma Chamberlain. A není...

KVIFF mapping: outfity, které stojí za povšimnutí

Letošní 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Nástupní kolekce českých olympioniků od Jana Černého přinesla svěží vítr

Zaujmout celý svět během krátkých deseti vteřin je náročný...

HAILEY BIEBER a její letní food-themed beauty trendy

Asi bychom těžko hledali známější osobnost v oblasti virálních...