ROJI s novou kolekcí

Milujeme jednoduchost a kvalitu. Vše zmíněné najdete i v nové kolekci české značky ROJI, kterou v roce 2017 založila designérka Jitka Ročňová.

Kolekce se skládá z nadčasových kousků, které jsou propracovány do posledního detailu. Značka ROJI respektuje anatomii těla, záleží jí na každém milimetru, každý detail při střihu na látky kličkuje, klopy na kabátu a saku ručně pikýruje, nic není lepené, ale všívané. V kolekci lze najít klasické ženské siluety, jednoduché linie i originální prvky. Vyzařuje z ní ženskost, síla, odhodlání a přirozenost. Použity byly nejkvalitnější materiály, jako je 100% hedvábí, kašmír a vlna, které jsou zároveň stěžejními pilíři značky ROJI. Jen se zachumlat, co říkáte? 

Celá kolekce je laděna do zemitých podzimních barev a neutrálních tónů, jako je hnědá, karamelová, hořčicová, bordó, černá a béžová. 

Kolekci tvoří několik klasických siluet, které se vrací ke kořenům dámské módy a díky kterým může být žena chic a sexy, aniž by se jakkoliv odhalila. 

Část oděvů vznikla ve spolupráci s českým malířem Milanem Sodomou. „Milana Sodomu jsem ke spolupráci vyzvala proto, že se zabývá ženskou tematikou. Klade důraz na to, aby ženy byly ženami a ve společnosti bylo víc ženské energie. A o to stejné usiluji i já. Přeji si, aby se dámy mohly oblékat žensky, cítily se dobře a vyzařovalo z nich sebevědomí“, dodává ke spolupráci sama autorka.

Podobné texty

Předchozí článek
Další článek