Still life – nový online prostor pro značky z celého světa

Milujete poslední trend sponek do vlasů a jedinečné neokoukané šperky? Pak navštivte nový online obchod Still.life, kde najdete přesně to, co hledáte. My jsme si ho zamilovali a pár kouskům jsme neodolali.

STILL LIFE vybírá zajímavé eticky zpracované kousky a doplňky od niche značek z celého světa, které jsou na českém trhu ojedinělé. Zatím v něm najdete šperky, sponky, grafické tisky, ručně vyráběné mobily nebo tašky. Kromě toho obchod, za kterým stojí art directorka Tereza Bílá, přináší i kolekci triček, která vznikají v udržitelném procesu výroby.

Obchod aktuálně nabízí kolekci triček z udržitelné bavlny s vybranými tisky, ručně vyráběné šperky od značek Arca nebo Bali earings, tašky nebo printy od Thierry Portera a také ručně vyráběné mobily od české značky Helele a velký jarní trend tohoto roku- barevné sponky a klipsy do vlasů.

V budoucnu se Tereza bílá chystá sortiment rozšiřovat.

„Určitě chci pokračovat s kolekcí jednoduchých kvalitních triček s originálním designem, chystám se nabídnout i další druhy tašek a rozšířit selekci šperků. Důležité je pro mě dát prostor umělcům, kteří zatím nejsou v hledáčku galeristů nebo velkých concept storů, ale určitě si to zaslouží“, komentuje Tereza Bílá.

Foto: Archiv Still life, Hana Knížová

Podobné texty

Opuštěné pláže a vůně citrónů jako inspirace nové kolekce značky Leeda

Lucie Kutálková představila novou kolekci Leeda Flow inspirovanou Sicílií....

Obřad plný alter eg: návrhářka Tereza Rosalie Kladošová představila svatební kolekci

Včera v podvečer představila designérka Tereza Rosalie Kladošová v...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...