21.07.2017

(text: Veronika Kučerová)
Když se řekne slovo galerie, vybaví se nám věci všeho druhu a hlavně nedozírné ceny, na které se člověk chodí dívat kvůli uměleckému zážitku. Chceme tak nějak nasát všechnu tu krásu a když odcházíme, připadáme si o něco bohatší. Když se ale řekne prodejní galerie, člověk se ocitne na místě, kde se nám dostane stejného estetického zážitku, ale nemusíme se jenom koukat. Můžeme i sahat a dokonce kupovat. Krásné, originální věci s vlastním příběhem si můžeme odnést domů a i když odcházíme, máme sice lehčí peněženku, ale pořád jsme bohatší. A přesně o tom je Deelive.

 

Všechny produkty, které v Deelive najdeme, mají jedno společné – byly navrženy českými designéry a v česku také vyrobeny. 
 

O čem to tady mluvíme? O největší prodejní galerii u nás. Deelive design store dříve fungoval jen na internetu, ale v červnu otevřel svůj kamenný obchod a vzniklo tak další nádherné místo, kde se setkávají progresivní lidé, co si dělají věci po svém a daří se jim to.  

 

Všechny produkty, které v Deelive najdeme, mají jedno společné – byly navrženy českými designéry a v Česku také vyrobeny. Tento store pracuje s lokálními návrháři a Markéta Háková - autorka tohoto konceptu – si zakládá na originalitě každého kousku, který v Deelive nabízí. Najdete tu originální nábytek i bytové doplňky, netradiční šperky nebo dokonce designovou čokoládu.

 

A kdo konkrétně tady prezentuje svoje výrobky? Pokud hledáte něco do bytu, budou se vám líbit ručně tkané koberce od holek z Durch Duo, které jsou vyráběné z vlny z českých ovcí. Nebo si můžete pořídit něco do Petra Háka – vítěze Czech Grand Design 2015 v kategorii Objev roku. Jestli už máte byt zútulněný a nic nepotřebujete, můžete si udělat radost originálním šperkem Zorya nebo šaty od českého brandu Leeda.

 

Ano, v Deelive uspokojí svoje náročné touhy opravdu každý. Poslední třešničkou na dortu je, že tenhle store najdeme na Smetanově nábřeží, jelikož je přímo součástí konceptu SmetanaQ. Nově zrekonstruovaná historická budova nám nabídne nejen galerii, skvělou kávu nebo designérskou dílnu, ale už i Deelive design store. To prostě chceš.

 

Facebook icon
Google icon
Pinterest icon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

17.10.2017
"Slováci sú vášnivejší a to sa prejavuje aj v ich tvorbe. Sú odvážnejší, viac kolekciu rozohrajú, vnímajú...
13.10.2017
„používanie kože v módnom priemysle je zastaralé.“ Marco bizzari Zdá sa, že v oblasti luxury brands je to...
12.10.2017
Již druhým rokem se v Brně konal festival věnovaný designu všeho druhu. Tento projekt vznikl pod taktovkou Alexandry...
11.10.2017
Pražští možná znají CLAF jako zkratku obchodíku Czech Labels and Friends, který se nachází v centru města. Když se...
09.10.2017
Prestížna talianska univerzita otvorila nový odbor Fashion Retail Management v spolupráci s Gucci. Pre fanúšikov...
13.09.2017
WE RE NEXT je na naše poměry ojedinělá akce – nejedná se o prezentace jedné školy a jejího spřáteleného Erasmus...
  •  
  • 1 z 110
  •