ALEXMONHART X.03 MIRAROMANIV

Když se spojí módní designérka s módním stylistou nemůže vzniknout nic jiného než skvělý produkt. V tomto případě jde o variabilní kožené pouzdro, ve kterém si bezpečně uložíte nejen telefon, ale i bankovní karty. Jít na party tak nebylo nikdy jednodušší!

Minimalistický a funkční design ALEXMONHART v kombinaci s praktickým přístupem k produktu tak vlastním stylistovi Mírovi Romanivovi přináší nepostradatelný doplněk každého fashionisty. Pouzdro se dvěma popruhy – jedním řetízkem a jedním koženým páskem – umožní produkt kombinovat jako doplněk ke každodenním outfitům, ale i večer na party – jako crossbody kabelku nebo třeba ledvinku kolem pasu. Kreativitě se meze nekladou a každý si může najít právě ten svůj nejoblíbenější způsob.

„Naše spolupráce vznikla organicky ze vzájemného obdivu k tvorbě toho druhého a velmi podobného minimalistického vkusu. Na cestě k realizaci nás vedl dnešní životní styl, kdy ráno pomalu přechází v odpoledne až nastane noc a vy se ocitnete na party. Svůj telefon ale potřebujete stále a bezpečně u sebe. Věříme, že náš přístup zákazníci ocení“, shodují se oba tvůrci.