Chodidla v pohodlí díky sandálům od Dr. Martens

Nová kolekce vzdává hold klasickým modelům Dr. Martens a její největší kouzlo tkví v materiálech s vintage duchem a důrazem na nadčasový design. Je vyrobena s typickou pevnou konstrukcí a žlutým prošíváním. Pro léto s pevným krokem. 

Vyrobeno pro ty, co chtějí víc. Víc od dlouhých letních dnů, nečekaných dobrodružství. Když chcete vyniknout v davu. V ponožkách, naboso, při vzpomínání i pro skok do neznáma. Kolekce přenáší ducha devadesátých let do dnešní doby a oslavuje tuhle kombinaci po svém. Je vyrobená pro ty, co se nebojí stát si silně za svými ideály.

První z kolekce jsou nové sandále Dayne Flower s aplikací vystřižených kožených motivů květů, které kopírují model z archivů Dr. Martens. Jsou vyrobeny ručně v Anglii s použitím C. F. Stead. kůže. Silný závan léta s příchutí nostalgie v sobě nesou Archive Fisherman s masivní Quad Shore podrážkou. 

Originální model z 90. let v nové podobě tak, aby si ho zamilovaly další generace – to je Archive Mule na nepřehlédnutelné masivní platformě. Bezstarostné léto si užijete v nazouvácích Josef, které jsou neuvěřitelně pohodlné díky hedvábně jemnému vnitřku. 

Podobné texty

Narozeninový LOOKBOOKㅣLana Del Rey a její vintage glamour

Dnešním dnem slaví ikonická Lana Del Rey své 39....

Opuštěné pláže a vůně citrónů jako inspirace nové kolekce značky Leeda

Lucie Kutálková představila novou kolekci Leeda Flow inspirovanou Sicílií....

Power dressing podle Zuzany Kubíčkové

Co je power dressing? Tento módní styl v 70....

Aňa a Zalando je spojení, o kterém jsme nevěděli, že potřebujeme

V nové kampani "Trend jste vy" se Zalando spojilo...