Co si nenechat ujít na Designsupermarketu?

Rozhodli jste se, že pro letošní zimu bude sportovní bunda jen na sport, ale vhodný městský zimník ne a ne najít? Buffet clothing je pánská značka a v jejím repertoáru najdete kabáty, které tak trochu posouvají hranice tohoto kousku oblečení. Zapomeňte na manžetky a upnutost, téhle značce jsou zavedené normy volné.

Už jenom ze zvědavosti stojí za to navštívit stánek JAKOBY MONGOL, výsledek spolupráce značek Kristýny Javůrkové a Moniky Přikrylové. Každá z návrhářek pracuje trochu jiným způsobem a výsledek bude rozhodně zajímavý.

Speciální je letos také nabídka značky Leeda. Kolekce Redesign představuje úspěšné kousky značky v novém, limitovaném převleku. Pokud už nepotřebujete tyhle kousky vlastnit, byla by škoda je alespoň nevidět.

Základem šatníku je odedávna košile. Pokud ji ještě nemáte nebo potřebujete více než jednu, nepřehlédněte značku a Soolista Zuzany Hartlové. Přírodní materiály a ne tak úplně běžné střihy, v dámském i pánském provedení a neutrální barevnosti… košile pod stromečkem nemusí znamenat jenom flanelku.

Už brzy má zima dorazit i do Prahy, a právě to je chvíle, kdy se před stánkem Jany Mikešové budou tvořit dlouhé fronty. Originální nákrčníky různých barev a velikostí z ručně zpracované merino vlny zahřejí i v mrazech a jsou skvělým dárkem pro kamarády i rodinu.

Trocha luxusu neuškodí a u krásně zpracované kabelky značky MILIMU rozhodně nehrozí, že bude zapomenuta pod hromadou vánočních papírů. A že úplně neholdujete kůži? Pak jsou tady i doplňky z ovčí vlny a alpaky.

Hledáte drobnost pro kamarádku? Pak je JÁSÁM ideální volbou. Originální prstýnky s  perlami jsou už dobře známé, co ale přinesou vánoce a slibovaná inspirace jmelím?

Nakonec, zásadní chybu by udělal ten, kdo by minul Zahradu na niti. Myslíme si, že vánoční stromky z plantáží by měly být zapomenuty a místo živých stromečků v květináčích (které pak často stejně uhynou) je na čase si pořídit stromek na niti.

Ať už se designSUPERMARKET chystáte navštívit v týdnu nebo o víkendu, přejeme příjemný zážitek a třeba se tam potkáme. 🙂

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...