Erotika i svatební kolekce – Stinak/Lindner Kováčik/Balvínová

Stinak a Lindner

Lovestory Vladimíra Staňka pokračuje, jak slíbil. Po období zamilovanosti, prožívaném na sociálních sítích, přechází do reality a nastává čas na lásku fyzickou. S jeho novou kolekcí tak molo zaplavily modely, nebo spíše modelové, kteří nenechali téměř žádné místo pro fantasii dokola sedících dam. Kromě push-up spodního prádla převládaly průhledné materiály ve všech možných střizích. Průhledné obleky, průhledné křiváky, crop topy, trendy kalhotové sukně nebo saka. Stinak rozhodně nic neskrývá. Jako doplnění téměř nahých modelů vynikly ruksaky a aktovky. Škoda že je Staněk od minulé kolekce více nerozvinul. Možná jsou Vladimírovy autorské kolekce tvůrčí kompenzací práce v Pietro Filipi. Možná jednoduše předpovídá mnoho velice teplých dní v roce 2016.

Lukáš Lindner pokračuje ve své práci a stylu. Pohrává si s unisexem i ženskostí pracuje se svými oblíbenými materiály a řídí se aktuálními trendy. Jednoduché střihy i klasické kousky jako jsou obleky a zkrácené topy doplnily kožené vesty v laku i matu, v různých barvách. Pro každého, kdo se bojí přílišné originality, ale zároveň si přeje oblékat se u návrháře, je ideální volbou.

 

Michael Kováčik

Michael Kováčik šije sexy šaty pro sexy ženy. Mladý návrhář ví jak maximálně zvýraznit ženskost a to materiálem, i střihem. Hedvábný satén se obléval a vlnil kolem těl modelek, vysoké rozparky odhalovaly stehna, hluboké výstřihy i jemný materiál přitahovaly pozornost na ženské partie. Stačilo však, aby se tvary modelky jen mírně odchýlily od ideálních představ ženského těla dle plastických chirurgů, a ze sexy rób se staly nelichotivé hábitky. Doufáme, že Kováčik si je proporcemi svých klientek jist, a že by neriskoval, aby v jeho oblečení nevypadaly hezky.

 

Petra Balvínová

Petra Balvínová odprezentovala bílou kolekci. Kolekce obsahovala jak romantické tak minimalistické modely i ty rafinovaně elegantní a šaty snažící se o umělecký přesah. Velký stylový rozsah však působil spíše jako prezentace svatebního salonu než jako kolekce zkušené návrhářky s vlastním rukopisem. Pokud se nemělo jednat o ukázku multifunkčnosti značky, která umí být pro každého, bez ohledu na jeho styl, pak se show povedla. Nevíme ale, zda původní záměr nebyl jiný.

Podobné texty