Kam za lokální módou v Brně??

Rebelion store

Tento concept store vznikl v roce 2015. Jeho zakladatel Jaroslav Bičan chtěl vytvořit místo, kde se mohou prezentovat čeští i zahraniční návrháři, kteří pracují s kvalitními materiály a tvoří originální a nadčasové věci. V roce 2016 dokonce představil Rebelion svou vlastní kolekci, která je kompletně vyrobená v České republice. Rebelion ale není jen obchodem s oblečením, milovníkům designu a kvality nabízí i kreativní prostor pro vlastní tvorbu! Konají se zde pravidelně kurzy šití, ale také menší módní eventy. Rebelion je tedy nejen místo se zajímavými módními kousky, ale i s vlastní vizí, a to nás baví!

http://rebelion.cz

 

 

Object concept store

Dalším obchůdkem, kde se budou milovníci designu přímo rozplývat, je Object store. Najdete zde české i zahraniční designéry, můžete koupit krásný šperk, vintage věci nebo přírodní kosmetiku a dokonce niche parfémy. Tento store je navíc specifický svou “changing gallery”, což je zeď určená pro výstavu uměleckých děl, které si samozřejmě můžete také koupit!

http://www.objectstore.cz/

 

Place store

Place store – místo pro nákup i prodej. Takto se nám představuje prostor, který poskytuje prodejní místo výrobcům a designérům. Ti si pronajmou prodejní plochu a mohou tam své zboží prodávat tak dlouho, jak uznají za vhodné. Super je, že si Place store nebere provizi od prodejců, ti nemusí navyšovat ceny a my si tak nakoupíme o to levněji! Seznam designérů a prodejců, které tady najdeme, se tedy mění, ale vždy je zaručena kvalita, preciznost a nebo nějaký zajímavý příběh, který se za konkrétní značkou skrývá.  

www.placestore.cz

 

Wolfgang store

Tato vlčí smečka je známá už nejen v Brně, ale stihla se rozrůst i do Prahy. Holky začínaly se zbožím od jiných designérů. Potom pro pár přátel udělaly trička s vlastním designem a tak se to chytlo, že rozjely novou značku. Pravidelně pořádají také vlastní eventy a jde vidět, že si na všem dávají záležet. Když přijdete do Wolfgangu, ať už v Brně nebo v Praze, najdete tady fajn lidi, zajímavé značky, původní tvorbu a dobrou náladu!

http://www.wolfgangstore.cz/

 

Podobné texty

Fascinace AI, důraz na upcycling a oslava individuality | MBPFW DAY 1

Nikdo by po přečtení programu na páteční zahajovací večer...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek