Otevřel Red Concept Store. Rozhodně ho navštivte!

V Praze je spousta obchodů i concept storů, ale jen málokterý má takovou atmosféru jako Red Concept Store. Navazuje na Red Salon a jak to tak u majitelky Jany Šafářové a kreativní ředitelky Mirky Myšičky bývá, stejně jako kadeřnické studio je do detailu dotažený. Dokonce je možné – a tím jsme si zcela jisti – strávit v něm celý den a bez výčitek se nechat hýčkat a rozmazlovat. Začněte dobrou kávou a domácími koláči, pokračujte novým střihem a péčí o vlasy, kupte si něco krásného – třeba šperk, módní kousek nebo jen designové mýdlo a nakonec vyzkoušejte hair spa. Že jste o ničem takovém ještě neslyšeli? Nedívíme se, jde totiž o první české hair spa, které nabízí nejrůznější kůry jak pro vaše vlasy a vlasovou pokožku, tak i váš obličej.

Je skvělé, když lokální obchody podporují lokální tvůrce, proto nás těší, že v Red Concept Store najdete exkluzivní capsule kolekce od předních českých módních designérů jakými jsou CHATTY, LA FORMELA, LEEDA, Miro Sabo, Monika Krobová nebo Zoltán Tóth. Z českých šperkařů pak obchod, jehož kurátorkou je Silvie Luběnová, nabízí značky BELDA nebo Eva Růžičková, z dalších českých designérů a značek jmenujme třeba Nastassiu Aleinkavu, Janu Voňkovou, Karlu Olšákovou nebo BELOVED.

Red Concept Store se nespecializuje výhradně jen na české značky, ale nabízí také pestrý mix zahraničních designérů, kteří skvěle doplňují sortiment obchodu. Nechybí mýdla od francouzských Seam Soap, šperky od značky Skultuna nebo italských Alta Ora, kožešinové tašky a doplňky od značky Letta Nikolety Rajňákové a mnoho dalších.

„Naší vizí je rozmazlování a dokonalý zážitek. Chceme, aby se k nám zákazníci vraceli, a to nejen do kadeřnického salónu, ale i když mají cestu kolem. Jen tak. Nakouknout, popovídat, porozhlédnout se, dát si dobrou kávu. Stejně jako v mateřském Red Salonu jsme měly s Mirkou Myšičkou jasnou představu o interiéru Red Concept Storu, který je podle nás naprosto odlišný od všeho, na co jsme v Čechách zvyklí. Stejně jako na interiéru jsme si daly záležet i na výběru zboží. Je jedinečný, protože ho z velké části najdete jen u nás“, říká Jana Šafářová, majitelka Red Concept Store a Red Salonu.

Kromě kolekcí oblečení a šperků jsou součástí Red Concept Store i první české hair spa přinášející nadstandardní péči o vlasy. Poslední novinkou je The Face Concept. Ten skrývá neinvazivní antiageing masáže obličeje – originální metodu aktivující všech padesát sedm svalů obličeje. Pomocí přirozených cviků se tak zákazník nejen cítí, ale rázem
i prokazatelně vypadá mladší. Zcela přirozené cviky mají blahodárný a téměř okamžitý pozitivní vliv na pevnost a pružnost obličeje. Nikde jinde než v Red Salonu se vám toto nemůže stát!

Foto: archiv firmy