Rok 2016 ve Fashion MAP?

Tento rok slavíme třetí rok Fashion MAP.  Budeme mít nové hezké prostory v centru města s velkou terasou, kam občas pozveme naše největší fanoušky. J  Taky nás čeká nová grafika a vizuální refresh. A máme v redakci volné místo pro redaktora a fotografa. Proto když rádi píšete nebo fotíte a baví vás chodit na večírky, přehlídky a prezentace, pošlete nám pár řádků o tom, proč by jste byli rádi součásti teamu Fashion MAP na silvia@fashion-map.cz. Kromě toho je pro nás důležité mapovat mladé talenty. Proto hledáme někoho, koho bude bavit přinášet novinky ze světa studentů ve Zlíně. Máme pocit, že z tohto města pochází mnoho talentů a my o nich chceme vědet co nejdřív!

Častěji a pravidelně budeme připravovat náš newsletter. Můžete se už teď připojit k více než dvou tisícům fashion nadšenců a dostávat to nejlepší z obsahu Fashion MAP a fresh news přímo do schránky. Přihlaste se na naší stránce: https://fashion-map.cz.

Čeká nás, taky cestování. Kromě fashion weeků v Berlíně, Kodani, Budapešti, Bratislavy a Vídně, zajedeme taky nově do Polska a ano, taky máme v plánu proslulý New York Fashion Week. 🙂  No a máme jeden supr plán a překvapení – chtěli bychom, aby se Fashion MAP letos objevila i na papíře. Držte nám palce! 

Kromě plánů máme taky tipy a přání co by se u nás, v Čechách a na Slovensku, mohlo v novém roce stát. Moc bychom chtěli, aby se naši designéři prosadili v zahraničí. Aby vznikla skutečně fungujíci agentura, která odprezentuje talenty jako LaFormela nebo Maroš Baran na dobrých místech a s odezvou zahraničního publika i zákazníků.  Věříme, že Mercedes Benz Prague Fashion Week si udrží úroveň z loňska a doufáme, že taky přivede do Prahy skutečné nákupčí, kteří udělají první objednávky. Věříme, že se vykristalizují designové přehlídky a festivaly a že se rozjasní, co je hodnota, umění a radost a co jenom zábava pro ziskuchtivé nebo nudící se. A taky bychom si moc přály, aby jsme v ulicích potkávali více lokálních outfitů a aby se malým značkám dařilo tak, že designéři si nebudou muset přivydělávat jako prodavači ve fast fashion řetězcích…

A jaké plány máte v novém roce vy? Čeho by jste chtěli na Fashion MAP víc nebo míň? Napište nám do redakce, nebo na facebook.

Mějte krásný a inspirativní rok 2016! 
 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek