Tipy na čtení: Anit Nono (Fashionbook.cz)

Každý den narazím na nějaký web nebo blog, kde mě něco zaujme, ale někdy se cítím všemi těmi krásnými obrázky a trendy lidmi přehlcená. Zůstávám věrná jen webům, které mají pro mě  nějakou přidanou hodnotu.

Mám osobní vztah k Izraeli a Tel Avivu, proto pravidelně sleduji Telavivian.com, který sdružuje několik blogů o módě, designu, jídle i zdejším nočním životě. Izraelci jsou známí pro svůj eklektický módní vkus, lahodné a zdravé pokrmy a bujaré party. Na tomhle webu se mi taky líbí jeho čistý design a přehlednost.

Nebudu zastírat, že mě fascinuje současná pop-kultura, v dobrém i špatném smyslu. Jezebel.com přináší nejen originální pohled na Hollywood, ale také vtipně a ironicky glosuje rozdílnou krajinu myšlenek mužů a žen. Zasměju se tu vždycky.

Ruská fashion scéna je teď jednou z nejprogresivnějších. Web http://buro247.ru založila streestylová ikona a módní redaktorka Miroslava Duma. Kombinuje světové události se místními, velké plus dávám také tomu, že projekt erudovaně referuje o světové architektuře.

Hudba je velkou součástí mého života a kromě doporučení od přátel sleduji novinky na hudebním médiu Pitchfork, kde můžu poslouchat nekonečný stream zavedených intepretů i slibných nováčků.

 

Pokud bych se na jeden den mohla stát někým jiným, přála bych se probudit v kůži Caroline de Maigret. Francouzská modelka a múza ztělesňuje mix elegance a nedbalosti. Duší rockerka i aristokratka na svém blogu publikuje momentky z cest i každodenní fotogenické maličkosti jejího záviděníhodného života.

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...