1559065_10152222879781096_1538978864_o.jpg

Tipy na čtení: Anit Nono (Fashionbook.cz)

Každý den narazím na nějaký web nebo blog, kde mě něco zaujme, ale někdy se cítím všemi těmi krásnými obrázky a trendy lidmi přehlcená. Zůstávám věrná jen webům, které mají pro mě  nějakou přidanou hodnotu.

Mám osobní vztah k Izraeli a Tel Avivu, proto pravidelně sleduji Telavivian.com, který sdružuje několik blogů o módě, designu, jídle i zdejším nočním životě. Izraelci jsou známí pro svůj eklektický módní vkus, lahodné a zdravé pokrmy a bujaré party. Na tomhle webu se mi taky líbí jeho čistý design a přehlednost.

Nebudu zastírat, že mě fascinuje současná pop-kultura, v dobrém i špatném smyslu. Jezebel.com přináší nejen originální pohled na Hollywood, ale také vtipně a ironicky glosuje rozdílnou krajinu myšlenek mužů a žen. Zasměju se tu vždycky.

Ruská fashion scéna je teď jednou z nejprogresivnějších. Web http://buro247.ru založila streestylová ikona a módní redaktorka Miroslava Duma. Kombinuje světové události se místními, velké plus dávám také tomu, že projekt erudovaně referuje o světové architektuře.

Hudba je velkou součástí mého života a kromě doporučení od přátel sleduji novinky na hudebním médiu Pitchfork, kde můžu poslouchat nekonečný stream zavedených intepretů i slibných nováčků.

 

Pokud bych se na jeden den mohla stát někým jiným, přála bych se probudit v kůži Caroline de Maigret. Francouzská modelka a múza ztělesňuje mix elegance a nedbalosti. Duší rockerka i aristokratka na svém blogu publikuje momentky z cest i každodenní fotogenické maličkosti jejího záviděníhodného života.