Vagina nebo triko? Obojí najdete ve Still life.

Podzimní novinky online konceptuálního obchodu STILL LIFE potěší každého milovníka kvalitního oblečení a doplňků, stejně jako potěšily nás. Najdete mezi nimi kolekci triček ART EDITION inspirovanou prací amerického sochaře a výtvarníka Alexandra Caldera, nechybí ani trička s nápisy nebo květinovou koláží vytvořenou Terezou Bílou. Novinkou mezi šperky jsou ty ve tvaru vaginy od značky VNESS CPH reprezentující sílu ženství a jedinečnost každé ženy. Kdo by je nechtěl mít na krku.

STILL LIFE se během roku svého působení etabloval na místním online nebi a jeho kurátorka Tereza Bílá i nadále pokračuje v pečlivé selekci produktů, které jsou v obchodě dostupné: „Je pro mě důležité stále objevovat zajímavé značky a produkty, které podle mého názoru na místním trhu chybí. Baví mě přinášet zajímavé šperky nebo vlastní kolekci triček, kterou vytvářím tak, abych ji sama nosila“, komentuje Tereza Bílá.

Bílá rozvíjí i vizuální stránku concept storu a úzce spolupracuje s fotografy Hanou Knížovou a Tomášem Mikule. Výsledkem jsou vizuálně zajímavé fotografie a jedinečný rukopis profesí art directorky Terezy Bílé.

Nejvýraznější novinkou STIILL LIFE STORE letošního podzimu je kolekce unisex triček s originálním květinovým potiskem nebo s motivy inspirovanými prací Alexandra Caldera. Všechny novinky je možné zakoupit online na https://stilllife.store/. A my už máme vybráno.

Foto: archiv Still life

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...