Zuzi #UnityforPeace

Šaty Zuzi, které Port of Stars dnes představily, jsou výstižnou ukázkou stylu značky; jsou uvolněné, slušivé, lehce průhledné a evokují křehkost. Značka vůbec poprvé ke kolekci přizvala někoho dalšího – v tomto případě polovinu blogerského dua Taste of Prague, Zuzi Valenta. “Pro naši první spolupráci bylo naprosto přirozené oslovit Zuzi (Taste of Prague) a vytvořit jedinečný design, který ztělesňuje kouzlo její spontánnosti spolu se silným smyslem pro účel. Zamilovali jsme si Zuzin specifický charakter i jedinečný styl a bylo nám potěšením, že jsme vzájemné souznění mohli převést ve společný projekt”, říká Jana Kapounová, polovina značky Port of Stars.

Kromě šatů, které budou dostupné ode dneška dále v showroomu značky, proběhne i dražba jednoho speciálního kusu – Zuzi #UnityforPeace, které byly dotvořeny výšivkou s motivem ilustrace Yvety Anny Kroupové.

“Autorkou výšivky je jedna z našich ukrajinských kamarádek Ruslana Dushek. Naše hlavní designérka Radka Kubková pak společně s asistentkou designu Kseniou Usachevou výšivku aplikovaly na šaty. Šaty #UnityForPeace jsou ukázkou spolupráce, která sjednocuje a vytváří prostředí vzájemného respektu a harmonie”, říká Yasmine Hejduk, jedna z majitelek značky Port of Stars.