Ateliér & showroom Zuzany Kubíčkové na nové adrese

Po šesti letech v Mánesově ulici na pražských Vinohradech se ateliér a showroom Zuzany Kubíčkové přestěhoval na novou adresu. Nachází se teď o několik bloků níže v ulici Anny Letenské 12.

Foto: archiv značky

Nový ateliér v nárožním domě s výhledem na Vinohradskou třídu i do ulice Anny Letenské je o poznání větší a prostornější. To byl také hlavní důvod ke změně. “Chtěla jsem do většího a lépe uspořádaného prostoru,” říká Zuzana.

Foto: archiv značky

Oproti původnímu ateliéru jsou teď šicí dílna a přípravna, kde se stříhají látky, umístěné vedle sebe a všechny místnosti jsou průchozí. Vedle přijímacího pokoje je showroom, na něj navazuje stříhárna s pracovním stolem designérky a na ni šicí dílna. Výrazně větší je i zázemí, kde se nachází sklad, šatna, prostor na odpočinek atd.

Uspořádání prostoru a vybavení interiéru navrhl grafický designér Tomáš Machek, zakladatel kreativního studia Side2, který se Zuzanou dlouhodobě spolupracuje a je mimo jiné autorem vizuální identity obou značek – Zuzana Kubíčková i Pop. Zajímavým prvkem je například využití okenních výklenků, které slouží jako zkušební kabiny, a díky světlým poloprůsvitným závěsům mají příjemné tlumené světlo. 

Foto: archiv značky

Ateliér slouží současně jako showroom a také výhradní prodejní místo prêt-à-porter linie Pop. Přijďte se podívat na novinky, které nenajdete na webu ani e-shopu, a případně doplnit váš šatník na aktuální jaro a nadcházející léto.

Podobné texty

Opuštěné pláže a vůně citrónů jako inspirace nové kolekce značky Leeda

Lucie Kutálková představila novou kolekci Leeda Flow inspirovanou Sicílií....

Power dressing podle Zuzany Kubíčkové

Co je power dressing? Tento módní styl v 70....

All Season Wedding Club

Lookbook svatební kolekce Terezy Rosalie Kladošové, který vyfotil Vojtěch...

Fashion Event Dotek představí mladé módní talenty

Milovníky módy a designu čeká v sobotu 23. března...