Bratislavská módní sláva

Jak dopadne první ročník Slovak Fashion Weeku můžete sledovat spolu s námi. Za Fashion MAP jsme vytvořili vlastní malý výběr českých značek, které máme rádi a které by měli poznat styloví lidé i v Bratislavě. V Berlince tak budete moci od pátku do neděle obdivovat a nakupovat extra kousky přímo z Prahy! Nejen Berlinka, ale i dalších 5 zajímavých lokací je na víkend připravených v plné palbě. Podívejte se, co váš čeká na webu akce. 

Mimo selekce návrhářských kousků probíhají i fashion talky na téma udržitelné módy nebo fashion marketingu, o kterém se dá v našich končinách dlouhosáhle hovořit a diskutova. Slovak Fashion Week chce oslovit hlavně potenciální zákazníky a vzdělávat mladé návrháře. Přehlídky na Fashion LIVE zase ukáži kolekce v pohybu a my se těšíme na nové příběhy a tvary hlavně od Lenky Sršňové a Marcela Holubce. Navíc na mole uvidíte i maďarský a český výběr. Kolekce Zuzany Kubíčkové bude určitě stát za to! Víc o celém programu najdete na webu Fashion LIVE! 

Oba koncepty jsou samy o sobě zajímavé a my si myslíme, že vzájemná spolupráce by mohla bratislavské módní scéně jen a jen prospět. Cítíme na Slovensku obrovský kreativní potenciál a viděli jsme spoustu super krásných kolekcí a prezentací, ale přece se nám zdá, že dva týdny módy jsou na takovou malo krajinu až příliš pro všechny – diváky, zákazníky, profesionály a nakonec i sponzory. My ve Fashion MAP tleskáme kvalitě a zájmu a ne kvantitě… Tak do toho, těšíme se, že můžeme být přitom!

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...