CHATTY New Season

Značka CHATTY patří aktuálně mezi to nejlepší, co česká módní scéna nabízí. Přináší dokonale zpracované módní kousky, které jsou nadčasové a skvěle se kombinují, mají zcela signifikantní rukopis. Nejinak je tomu i s aktuální kolekcí New Season, kterou zakoupíte v showroomu značky v Haštalské ulici v centru Prahy.

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková se tentokrát inspirovaly
prací módní ilustrátorky Liselotte Watkins. Zářivé barvy, abstraktní figury, keramika, tak by se velmi stručně dala shrnout práce umělkyně, jež se
proslavila kolaboracemi se značkami jako Prada nebo Marimekko. Její dílo charakterizuje oslava ženského ducha pomocí alegorických postav vzdoru, jistoty a zranitelnosti.

O podobnou emoci se se v poslední kolekci pokouší i návrhářský tandem Sirková – Tušková. Divoké spektrum zářivých barev, které nejsou pro tvorbu studia zcela typické, zapojily tentokrát do feminních, snadno kombinovatelných a praktických siluet. To, co kolekci charakterizuje jsou luxusní materiály jako splývavá vlna, hedvábí, kůže, broušená bavlna v
prémiové kvalitě.

“Naše poslední kolekce byla průzkumem pro nás neprobádaných vod. Tentokrát jsme zvolily většinu materiálů bez struktury, pouze ve velmi výrazné barevnosti a pokusily jsme se je uplatnit v našem sportovně elegantním rukopise. Současně jsme se snažily nalézt ideální “Chatty” -siluetu šatů, jež po té propůjčila formu celé kolekci”, říká o kolekci jedna z autorek Radka Sirková.

Poslední CHATTY ready to wear řada tak obsahuje nadčasové a univerzální, dobře kombinovatelné a nositelné modely, jejichž společným jmenovatelem je precizní krejčovina v siluetách pojatých podle současných potřeb moderní klientely.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...