ISO.POETISM vyhrává cenu za udržitelnost v Kodani

Včera byla v Kodani vyhlášena Zalando Sustainability Award, jejímž vítězem se stala značka ISO.POETISM BY TOBIAS BIRK NIELSEN.

Podle jedné z porotkyň Arizony Muse šlo o dojemnou a úchvatnou show a její tvůrve Tobias Birk Nielsen se svou značkou ISO.POETISM je oprávněně novým laureátem ceny. Kromě 20.000 euro je součástí výhry i partnerství s on-line platformou a vytvoření společné kolekce. Značka podle poroty zaujala především vlastním přístupem k udržitelnosti a využitím inovativních technik barvení látek.

„Jsem moc rád a poctěný, že jsem získal tuto cenu – opravdu to pro nás znamená mnoho! Být součástí Zalando Sustainability Award znamenalo vzácný proces učení a skvělou zkušenost. Po celou dobu přijímáme udržitelná rozhodnutí, která jsou přirozenou součástí celého procesu. Zaměřujeme se na to, jak vše implementovat interně ve všem, co děláme – od designu až po logistiku. Být součástí nás ale nakoplo komunikovat náš přístup nejen interně, ale i v rámci naší bubliny. Vyhrát cenu nás nejen ještě víc motivovalo, abychom v této cestě pokračovali, ale ještě nás pobídlo k ještě ambicióznější vizi udržitelnosti. Každý v mém týmu udělal neuvěřitelný kus práce s obrovským úsilím, navzdory všem dalším projektům, na kterých momentálně pracujeme. Takže jsem vděčný a opravdu pyšný, čeho jsme společně dosáhli!

Foto: CPHFW