Curator’s notice by Teri

SELF CARE – příroda.

Péče o sebe sama otevírá tento aktuální curator’s notice. A protože je to kategorie, která zdaleka není o materiálnu, rozhodla jsem se ji přidělit trochu netradičního patrona, přírodu. Věřím, že po posledních měsících má většina z nás k okolnímu světu jiný, hlubší vztah. A kdo za dobu karantény nezašel aspoň na procházku, jako by nebyl.

I tak mi ale přišlo vhodné tento týden poskytnout prostor připomínce, že bychom na přírodu a náš vztah k ní neměli zapomenout. Naplánujte v rámci vlastního ‚self care‘ rituálu procházku, výlet. Ať už sami nebo s někým, hlavně nechte všechna trápení doma. Uvidíte, že některá z nich čekání nebude bavit a odejdou, než se vrátíte.

BEAUTY – (M)ANASI 7 ‘chamoisee‘

Miluji multi líčidla. Jeden produkt na oči, tváře i rty, to je pro mě budoucnost dekorativní kosmetiky. (M)ANASI 7 je jedna z mých oblíbených organických značek, jejich produkty mají naprosot perfektní složení, pigmentaci i výdrž.
Chamoisee používám celoročně, ať už je zima a jsem bledá, nebo na sluncem políbenou pleť v létě.

MOVEMENT – Circlle

Planet-loving activewear. Tak zní popis české ekologické značky sportovního oblečení, Circlle. Natálka, zakladatelka značky, mi její legíny jednou jen tak přinesla, když jsme se potkávaly na hodinách jógy. Od té doby jsem zamilovaná. Jemné, ale přesto funkční, tvarující postavu a vydrží i těžký trénink

DEVELOPMENT – When the body says no

V karanténě jsem sice ostudně knížek nedočetla víc, než běžně, ale shazuji to na konec školního roku a psaní závěrečných prací. Knihu, kterou jsem ale dočetla a celý den se těšila, až si k ní večer zase sednu, je právě tato. Přestože se o dopadech stresu a zadržovaných emocí často diskutuje, ověřených informací se na povrch dostává stále málo.

SPECIAL NOTICE – Waves

Film, který ve mně vyvolal pocity mládí. A tím nemyslím, že bych snad mladá nebyla, ale emoce, které v sobě Waves má, pro mě naprosto vystihly dospívání. Zmatenost, hněv, láska a nepochopení. Melodrama o floridské rodině, kterou zápletka filmu rozvrátí i sjednotí.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...