Deelive design store

O čem to tady mluvíme? O největší prodejní galerii u nás. Deelive design store dříve fungoval jen na internetu, ale v červnu otevřel svůj kamenný obchod a vzniklo tak další nádherné místo, kde se setkávají progresivní lidé, co si dělají věci po svém a daří se jim to.  

 

Všechny produkty, které v Deelive najdeme, mají jedno společné – byly navrženy českými designéry a v Česku také vyrobeny. Tento store pracuje s lokálními návrháři a Markéta Háková – autorka tohoto konceptu – si zakládá na originalitě každého kousku, který v Deelive nabízí. Najdete tu originální nábytek i bytové doplňky, netradiční šperky nebo dokonce designovou čokoládu.

 

A kdo konkrétně tady prezentuje svoje výrobky? Pokud hledáte něco do bytu, budou se vám líbit ručně tkané koberce od holek z Durch Duo, které jsou vyráběné z vlny z českých ovcí. Nebo si můžete pořídit něco do Petra Háka – vítěze Czech Grand Design 2015 v kategorii Objev roku. Jestli už máte byt zútulněný a nic nepotřebujete, můžete si udělat radost originálním šperkem Zorya nebo šaty od českého brandu Leeda.

 

Ano, v Deelive uspokojí svoje náročné touhy opravdu každý. Poslední třešničkou na dortu je, že tenhle store najdeme na Smetanově nábřeží, jelikož je přímo součástí konceptu SmetanaQ. Nově zrekonstruovaná historická budova nám nabídne nejen galerii, skvělou kávu nebo designérskou dílnu, ale už i Deelive design store. To prostě chceš.

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek