HAILEY BIEBER a její letní food-themed beauty trendy

Asi bychom těžko hledali známější osobnost v oblasti virálních make-up looků než právě Hailey Bieber. Zakladatelka značky Rhode na svém Instagramu a TikToku pravidelně boduje s novými tematickými beauty trendy, které jsou svou estetikou často inspirovány barevnými pokrmy či nápoji. K napodobení či inspiraci výsledného make-upu přitom často není potřeba nakupovat nové produkty a hravě si vystačíte s běžným obsahem kosmetické taštičky. Zmapovali jsme pro vás top 5 tipů, kterými se můžete inspirovat při líčení na dovolené nebo při přípravách na letní večerní procházku.

hailey
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

1. SUGAR PLUM FAIRY

K vytvoření tohoto looku vám postačí růžovo-fialová tvářenka ve studeném tónu a zlatý stín či rozjasňovač. Trend vyčesaného obočí pokračuje i toto léto a smoky rozmazaná hnědá tužka na oči doplněná růžovým leskem na rty tento plum inspired make-up skvěle doplní. Celý vizuál definují růžové až fialové tváře, třpytivá víčka a výrazné projasnění.

make-up
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

2. STRAWBERRY GIRL GLAM

V loňském roce Hailey přišla s jedním z největších kosmetických trendů roku 2023, kterému se začalo přezdívat Strawberry Girl Glam. Je pro něj typická červeno-růžová jahodová barva na víčkách, očích i rtech (Hailey použila Rhode Peptide Lip Tint v barvě Ribbon). Typické je pro tento make-up vytvoření fake freckles – ať už hennou nebo očními stíny. Na TikToku koluje spousta tipů, jak takové pihy vytvořit – pomoci si můžete houbičkou, štětcem nebo speciálním perem. Jak už je pro Hailey typické, nesmí chybět lesklé tváře, které pleti dodají svěží vzhled. 

strawberry
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

3. LATTE INSPIRED MAKE-UP

S Hailey je neodmyslitelně spojená hnědá barva, ať už na očích nebo na rtech. Latte Inspired Make-up spočívá ve využití temnějších tónů, a to včetně bronzeru. Tentokrát tvářenka ustupuje do pozadí a do popředí se dostávají zlatavé tóny rozjasňovače. Ten modelka aplikovala na tváře, víčka, nos i nad horní ret. Tento look skvěle navodí opálený efekt pleti a rozhodně s ním na dovolené nešlápnete vedle.

bieber
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

4. GLAZED DOUGNUT SKIN AND NAILS

V roce 2022 Hailey představila své tajemství v péči o pleť a zpropagovala tak trend Glazed Doughnut Skin. Tento look paradoxně nespočívá tolik v make-upu, ale spíše v péči o pleť, která je koneckonců pro nanášení dekorativní kosmetiky klíčová. Teprve na správně hydratovaném základu vypadají další zkrášlovací produkty dobře. Podstata trendu tedy spočívá v hydrataci a ochraně přirozené kožní bariéry pomocí složek, jako je glycerin a skvalen, které jsou známé svými hloubkově hydratačními vlastnostmi. Dalším krokem je aplikace tekutého rozjasňovače na strategická místa, jako jsou nejvyšší body obličeje, klíční kosti a tváře. Podobný trend Hailey vynesla rovněž na nehtech, kdy lesklého efektu dosáhla kombinací gelového laku a chromového pudru.

make-up
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

5. GREEN MATCHA EYES

Zelená je letošním trendem – není divu, že zasáhla i beauty svět. Na sociálních sítích se šíří inspirace k make-up lookům přirovnávaným k matcha nápojům. I Hailey jeden takový look vytvořila a podělila se s ním na svých platformách. Na spodní víčka použila matné světle hnědé stíny a do vnitřních koutků horních víček přidala limetkovou barvu, aby přitáhla pozornost k očím. Zbytek líčení ponechala neutrální a rty sladila s kontrastní linkou na linii řas.

beauty
@HAILEYBIEBER / INSTAGRAM

Podobné texty

Narozeninový LOOKBOOKㅣhvězda TikToku Madeline Argy a její y2k móda

Mnoho lidí jí přezdívá druhá Emma Chamberlain. A není...

KVIFF mapping: outfity, které stojí za povšimnutí

Letošní 58. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech...

Nástupní kolekce českých olympioniků od Jana Černého přinesla svěží vítr

Zaujmout celý svět během krátkých deseti vteřin je náročný...

Narozeninový LOOKBOOKㅣLana Del Rey a její vintage glamour

Dnešním dnem slaví ikonická Lana Del Rey své 39....