Heřmanova ulice přivítala Overall Store

Česká značka Overall Office si nadělila dárek k pátým narozeninám a otevřela svůj Overall Store v Praze na Letné, na adrese Heřmanova 18. Obchod nabízí selekci z posledních kolekcí značky, v nabídce tak nechybí plavky, spodní prádlo nebo oblečení. Novinkou jsou Spiral Dress, šaty v oblíbeném spirálovitém střihu a několika provedeních. Otevřeno je zatím od středy do v pátkuk od 13.00 do 18.00, v době konání trhů v Heřmanově ulici i v sobotu.

Malý krok pro Prahu, velký pro značku Overall Office. I tak by se dalo v nadsázce charakterizovat otevření vlastního vysněného obchodu, kam mohou zákazníci značky přijít, vše si prohlédnout a vyzkoušet, případně konzultovat přímo s designérkami značky „Dlouho jsme pracovaly ve sdíleném ateliéru, který je skvělý, ale není tak reprezentativní a dostupný, jak bychom si představovaly. Otevřením našeho vlastního obchůdku si nejen plníme sen, ale doufáme i v bližší kontakt se zákazníky“, říká Monika Krobová ze značky Overall Office.

Sortiment obchodu nabízí vše, co značka a její designérky Monika, Kristýna a Karolína vytváří. Zákazníci tu najdou nejen plavky a spodní prádlo, ale také oblečení nebo kabelky. Chybět nebudou ani ojedinělé modely šité z archivních materiálů značky v limitovaných počtech a k dispozici právě jen v kamenném obchodě.

Novinkou jsou pak Spiral Dress z organického bavlněného úpletu. Vychází z charakteristického spirálovitého střihu, který v Overall Office osvědčeně používají několik sezón, a navazují na ikonický spiral top. Zákazníci zde najdou i Shell Clutch –  kabelky z kůže nebo další novinku, plátěný shopper ušitý z materiálu, který se používá na výrobu stanů a je z lokální produkce.

Podobné texty

Opuštěné pláže a vůně citrónů jako inspirace nové kolekce značky Leeda

Lucie Kutálková představila novou kolekci Leeda Flow inspirovanou Sicílií....

Power dressing podle Zuzany Kubíčkové

Co je power dressing? Tento módní styl v 70....

All Season Wedding Club

Lookbook svatební kolekce Terezy Rosalie Kladošové, který vyfotil Vojtěch...

Obřad plný alter eg: návrhářka Tereza Rosalie Kladošová představila svatební kolekci

Včera v podvečer představila designérka Tereza Rosalie Kladošová v...