Jak vánočními nákupy nepřijít o rozum?

Zbývá týden do Vánoc. Přinášíme pár rad, jak se během posledních dní nezbláznit, přitom se na Vánoce připravit v klidu a v pohodě a ještě si užít předvánoční čas.

Nakupujte v obchodech, které přináší promyšlené portfolio a kde nakoupíte i last minute. Pro ty z vás, kteří preferují české obchody nebo udržitelné značky, existují Freshlables nebo Nila. V obou si můžete nabídku nejprve ověřit online a buď rovnou objednat (objednávky učiněné do 20. prosince byste měly mít doma pod stromeček, alespoň tak to deklarují Freshlabels, pozn. red.) nebo s nápady vyrazit do jejich kamenných verzí, které mají otevřeno až do 23. prosince. Freshlabels nabízí řešení pro všechny, kteří při nakupování vánočních dárků myslí na životní prostředí. Na e-shopu i v kamenných obchodech nabízí udržitelné dárky od více než 30 značek, které svým přístupem a technologiemi mění módní průmysl a dělají ho odpovědnější a udržitelnější. Kurátorský výběr dárků tak splňuje nejen požadavky na design a kvalitu, ale také udržitelnost.

Stejně tak k nabídce dárků přistupuje i Nila, která nabádá k rozvaze a příjemnému prožití adventu. A zejména rozvaha je v nákupech na poslední chvíli důležitá. Výběrem nejoblíbenějších adeptů na místo pod vánočním stromečkem inspiruje k smysluplnějšímu nakupování výrobků, jež nevznikají na úkor druhých. Pozvánkou do svých kamenných obchodů, z nichž nejstarší letos slaví páté výročí, nabízí příjemné zpomalení v útulné atmosféře vinohradských i karlínských prodejen.

Kromě těchto obchodů se spousta lidí vydává do nákupních center. Pokud patříte mezi ně a chcete se vyhnout pražskému centru nebo jiným exponovaným lokalitám, zkuste Premium Outlet Prague Airport (POP). Najdete ho blízkou Letiště Václava Havla a dostanete se tam jak městskou hromadnou dopravou, tak především autem. Určitě oceníte pohodlné parkování i to, že se na i z parkoviště dostanete bez dlouhého čekání v kolonách. Pokud vás spolehlivě nadchnou slevy, pak věřte, že v POP se jich dočkáte na každém kroku. Nechybí ani v případě prémiových a luxusních značek, které najdete především v obchodech POP Woman a POP Man. A nakoupíte tu nejen pro dospělé, ale i pro děti nebo do domácnosti.

Foto: archiv firem

Podobné texty

Green clicks: 5 tipů na udržitelné online nakupování

Ve zrychlené době, splašených algoritmech a záplavě e-shopů může...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...