Jaká bude Fashion MAP v novém roce?

Každý měsíc originální fotostory a VIDEO k tomu
Tématická focení, příběhy obrazů, modelek, událostí nebo míst. Ve Fashion MAP budeme více fotit a propojovat vše, co k dobré fotce patří – koncept, styling, příbeh, kolekce a scénu.  Budeme prezentovat nejen lokální značky, ale taky lokální fotografy, ilustrátory. Chceme přicházet s novými myšlenkami. Uvidíte nejen klasické sezónní editoriály, ale taky netradiční témata zachycená přes módní objektiv. Navíc pro vás začneme dělat i videa a vezmeme vás nejen do backstage, ale někdy i k designérům domů. 
 

Soutěže
Chcete nosit lokální značky? Někdy stačí trochu štěstí. Po skvělých narozeninách budeme pro vás vytvářet více příležitostí, jak si hezkou věc vysoutěžit a zapojit se do Fashion MAP obsahu.

 

Inspirace ze zahraničí
Těšte se na více poznávaní.  Nejen díky rozhovorům s lidmi ze zahraničního fashion byznysu, ale i díky našim insiderům zase na poznávání nových metropolí z celé Evropy. Těšte se na tipy na nové zahraničné brandy. Chybí vám přehled nejnovějších zahraničných událostí z fashion scény? Už nebude. Více reportáží, nejenom z fashion weeků, ale i rozhovory se zajímavými lidmi mimo fashion, kterými se ale naše odvětví rozhodně může inspirovat.

 

Opravdový BIO život
Úplně nový seriál o tom, jak nakupujeme a co se stane, když o tom, co a jak děláme, začneme trochu přemýšlet a hledat alternativy. Již za pár dní vám představíme člověka, který bude celý rok žít pod naším drobnohledem a bude pravidelně přinášet informace, co se začne dít, když chcete žít dobrý život s minimálním dopadem na životní prostředí. Jak se to vůbec dá? Existují alternativy, jak nepříjít o komfort a mít přitom dobrý pocit a produkovat méně odpadu? Bude to opravdová online reality show! J

 

Více info ze Slovenska
Zajímá nás Slovensko a chceme o módním dění v naši drahé polovičce vědět více! Právě teď sestavujeme s pomocí Slovak Fashion Council nový team. Umíte psát, nebo rádi fotíte? Proč se ještě neznáme? 🙂  Napište na silvia@fashion-map.cz  a staňte se naším externím kolegou.

 

Fashion marketing z praxe
Nejenom kopu teorie, ale i příklady z praxe. Díky naší kolegyni Elišce budete  dvakrát do měsíce číst a zamýšlet se nad módním byznysem v zahraničí i u nás.  Nebudou chybět příklady, kde se teorie a praxe potkává a kde nikoli.  

 

Těšíme se taky na nový e-shop, kterým otevřeme novou sezónu a na kterém naleznete nejen kurátorský výběr Fashion MAP, ale mnoho dalších designérských a domácích kolekcí. Na jaře opět přineseme Fashion revolution, která bude letos zase trochu jiná a plná různých aktivit  a v létě se pak znovu budeme podílet na charitativní kolekci City Souls. Cestovat budeme na fashion weeky do Berlína, Budapešti, Londýna, Paříže, Kodaně, Maastrichtu a New Yorku. Vypadá to tak, že nás čeká opravdu dobrý rok! Budeme moc rádi, když ho zažijete s námi.  

Podobné texty

Fascinace AI, důraz na upcycling a oslava individuality | MBPFW DAY 1

Nikdo by po přečtení programu na páteční zahajovací večer...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...