weekdaycarnival_diy_lamp3.jpg

Jarní DIY inspirace

Design Sponge má velkou fantazii, takže si při každém kusu říkáte, jaktože mě to taky nenapadlo… obarvené dřevo, nebo umění díky bramborám? Ano! Spoustu vaší nové inspirace. 

PS –  I made this je asi jeden z nejznámějších blogů ze sekce “udělej si sám”. Naleznete tady opravdu všechno. Jak na oblečení, doplňky, lifestylové blbinky do bytu a mnoho jiných easy tipů. PS – I made this je skvělým zdrojem inspirace i na dárky. Až tedy budete příště potřebovat vymyslet něco rychle, zajímavě a levně, mrkněte určitě sem, anebo sami sobě udělejte radost a vytvořte ze staré sošky z kolbenky “majsterštuk” jako tady.

Brittani má ráda papír a jídlo. A všechno čeho se dotkne, vypadá neodolatelně. Její kreace vás budou bavit a poté, co se podíváte na její dekorace, vám bez nich vaše party už nikdy nebudou připadat dostatečně hezké. J Kromě toho vám Britanni dá dobré tipy, jak si podobný blog můžete udělat i sami

Jeden z blogů, který nás baví i poté, co skončil, je od finské blogerky z Weekdaycarnival. Riikka vás přesvědčí, že minimal je dobrý, a že díky pár vychytávkám ze železářství si můžete udělat nejen hezké bydlení, ale i šperky. Třeba náramek lepší, než z designového studia – protože jste si ho udělali sami. A mrkněte na tuto lampu, je to prostě pravý umělecký skvost.

DIY scéna má zastoupení i u nás. Minty Finty mají nejen um, ale i dobrý vkus. Ručně dělaná domácí mýdla, domácí peeling nebo super roztomilé čajové pytlíčky.

 

Díky DIY můžete proměnit nepotřebný materiál na umělecký kus, zjistit co všechno zvládnete vlastnýma rukama a hlavně vám to může přinést spoustu radosti. Ať se pustíte do velkého projektu nebo vyzkoušíte něco jednoduchého, věříme, že se přitom budete bavit a užijete si to!