Kam posíláme radost a narozeninové dárky?

Za týden jsme rozdali 35 dárků v hodnotě téměř 50 tisíc korun. Naopak dostali jsme od vás nejen spoustu vzkazů, ale i víc než 300 nových like-ů a téměř 350 sdílení. Za jeden týden nám přibylo 200 nových fanoušků, 300 nových odběratelů mailingu a více než 22 000 lidí se o našich narozeninách na facebooku dočetlo.

I díky vám a vaši aktivitě jsme mohli šířit dobré jméno českých designérů a představit více lidem nové značky jako Alex Monhart, By mist, Veršatyl, We are not sisters nebo Superga. Velké díky patří také všem designérům a firmám, kteří nám věří, podporují nás a zapojili se nejen do naší soutěže, ale pomáhají nám přinášet zajímavé informace ze světa módy a designu. Odivi, Mumray, Monika Drápalová nebo online portály Zoot Dobro a Urbanlux jsou naši skuteční přátelé a my jsme za to moc rádi.

Již včera si pro první dárky přišli Choze a Monika. Zda jste i vy vyhráli ve facebookových soutěžích, se dozvíte vždy pod soutěžním obrázkem. A pokud od nás dostáváte i dvoutýdenní mailový newsletter, pak jste mohli vyhrát další skvělé ceny. Podívejte se, jestli se můžete těšit na poštovní balíček v nejbližších dnech:

 

ODIVI šaty vyhráli habynitri@seznam.cz a Jana (jana.sedlackova@klikni.cz). Tenisky Superga posíláme Paulíně Maťové( emma.mcfly@gmail.com)

Denimové šaty od We are not sisters si užije někdo z vás z e mailové adresy mintyfintyblog@gmail.com a stříbrný batoh od Mumray bude nosit Nina (kunova.nina@gmail.com.) Jedinečné vintage triko od Moniky Drápalové udělá radost jdroscakova@yahoo.com a balíček od portálu Zoot DOBRO zase Pavel Minarik (pavel.minarik@gmail.com). 

Z instagramové soutěže od obchodu Czech Labels & Friends získává poukaz na 1000 korun bloggerka Red poppy stories

Pro další rok pro vás připravujeme novinky, díky kterým prozkoumáte lokální fashion svět ještě líp. Dozvíte se víc o zajímavých osobnostech a pohledem insidera objevíte ještě více evropských míst. Taky se těšíme na další super akce, přehlídky, nové značky a kolekce, které pro vás budeme celý rok mapovat. Pokud máte nápady, co na Fashion MAP vylepšit nebo změnit, napište na silvia@fashion-map.cz . Budeme se těšit na vše, co vás napadne.

Ještě jednou velké gratulace, díky za vše a hurá do dalšího roku – bude boží! 🙂 

Podobné texty

Fascinace AI, důraz na upcycling a oslava individuality | MBPFW DAY 1

Nikdo by po přečtení programu na páteční zahajovací večer...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...