Kdo zaujmul na designSUPERMARKET 16?

Díky designSUPERMARKETU můžete v jeden den navštívit různé krajiny a to i bez cestovních pasů. Ze Slovenska se přišli představit Buffet Clothing, z Makedonie značka Ludus a již tradičně se v programu nacházejí značky z prestižního nizozemského festivalu Fashionclash nebo z Izraele. Kromě tuzemských zavedených značek jako je Durch Duo, Leeda nebo Zorya, se zde letos představí 20 nových autorů! Mezi nováčky, které by jste neměli vynechat, patří například módní značka MIM, autorské duo s dřevěnými hračkami My dvě nebo písmomalířský projekt typografky Petry Dočekalové. Seznam designerů, ketří stojí za to, je skutečně dlouhý. My jsme pro vás letos vybrali pár jmen, které by jste na své okružní jízdě po zákoutích Kafkova domu rozhodně neměli přehlédnout.
 
 
Eliška Lhotská
Eliška vám představí svou kolekci šperků New Archeology. Nechala se zde inspirovat kousky chleba, které odlévá do kovu. Chlebové šperky mají za sebou zajímavý příběh, tak neváhejte a přijďte se podívat osobně, nebo se podívejte na stránky: http://www.eliskalhotska.cz/
 
Martina Žílová
Martina získala v roce 2014 cenu Studentského designu a její tvorba se zaměřuje na autorský porcelán. Je součástí studia Shit happens and shop v Praze na Vinohradech, kde můžete najít její výrobky.
http://www.zilova-martina.com/
 
 
Pagefive
Pagefive je mladé nakladatelství a knihkupectví v Praze na Letné, které se zaměřuje na produkci uměleckých periodik a výtvarných publikací. Kromě knižní produkce pořádají i výstavy a tím vším tak podporují tvorbu mladých autorů.
http://pagefive.com/53-e- shop
 
 
Michaela Čapková
Michaela již letos dokázala zaujmout na WERE NEXT, přehlídce organizované samotnými studenty. Na designSUPERMARKETU představuje svoji novou kolekci stejně jako předešlé kousky. Stejně jako většina mladých designérů má ceny velice příznivé a talentu má na rozdávaní. Na své si přijdou hlavně milovníci minimalismu a japonské estetiky.
http://www.designsupermarket.cz/designer/mim-michaela- capkova/
 
 
GEOMETR
GEOMETR je projekt, ketrý sdružuje studenty z UMPRUM v oborech skla a textilní tvorby – dva ateliéry, které u sebe vzájemně hostují. Za nás jenom dodávame, že díky GEOMETRU pořídíte dárečky pro celou rodinu a většinu z dek, pohárků si i tak budete chtít koupit jenom pro sebe.
http://www.designsupermarket.cz/designer/geometr/
 
 
Polaroidlove
Tito milovníci “instantního života” na fotkách propagují polaroid ne jako produkt, ale jako životní styl. Nejen že polaroidy prodávají, ale i půjčují a můžete se zůčastnit i jejich výstav a
workshopů!
https://www.polaroidlove.cz
 
 
We move
Tato značka je určená všem milovníkům pohybu. Ať už trávíte čas doma, v přírodě nebo v ulicích města, budete se cítit pohodlně a stylově. We move je totiž ideálním spojením funkčnosti a stylu.
http://www.wemove.cz/
 
 
Pokud byste chtěli vidět všechny tyto zajímavé produkty naživo, můžete s námi soutěžit o volné vstupenky! Stačí, když budete tento článek dnes sdílet na FB my následně vybereme 4 vítěze a každý od nás získá 2 lístky!

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...