Módní blogy? Závislost zaručena

Poslední dobou mám ale takový pocit, že se z tohoto světového fenoménu stává v zásadě honba za propagací produktů a zisk předčí snahu inspirovat své příznivce. Je pochopitelné, že kvalitativní úroveň konkurence nezadržitelně stoupá a je těžké se v této škále vůbec prosadit, udržet a nepadnout na práh obyčejnosti. Ale pokládám si otázku, jestli tento gigantický módní mainstream dokáže stále ještě přinášet něco nového, když drtivá většina těch úspěšných propaguje téměř to samé.

V Čechách a na Slovensku, ale zatím tak daleko nejsme. Máme rádi výzvy a ve Fashion MAP kreativní lidi podporujeme. Vytváříme a stále pro vás refreshujeme seznam těch nejlepších, o kterých se dozvíte více v naší sekci BLOGGERS. A protože nás i mimo lokální módu zajímá, co se ve světě odehrává, rozhodli jsme se ukázat vám i pár našich zahraničních oblíbených blogů, které podle nás určitě stojí za to.

Rumi Neely

http://www.fashiontoast.com

Jedna z nejúspěšnějších blogerek, která ovlivnila svět blogování ve velkém, a i přes její obrovský úspěch nesklouzla k zásadnímu prosazování značek affiliate marketingu. Často kombinuje i vintage s návrhářskými a cenově dostupnými kousky, i když by s jejími možnostmi vůbec nemusela. Baví nás ta reálnost, lehkost a situování jejich fotek, které se drží od začátku jejího působení na stejně kvalitní úrovni. Vnímáme její vlastní odlišnou vizi a nekonvenční styl.

Eleonora Carisi

http://www.joujouvilleroy.com

Skvělá inspirace pro ty, co se nebojí experimentovat. Tato temperamentní Italka moc dobře ví, co dělá. Její styl je eklektický, hravý a skutečně ženský. V jejích outfitech vnímáte staré knihy, umění, ženy minulosti i hudbu 50.let.

Maja Wyh

http://www.majawyh.com

Jednoznačně bezkonkureční! Není to dlouho, co se o Maje teprve začalo mluvit. Je mystická, hraje si dokonale s vrsvením a mistrovsky kombinuje převážně vintage s basic a návrhářskými kousky. Každý outfit dává smysl, je procítěný a neskutečně inspirativní.

Leandra Medine

http://www.manrepeller.com

Při každém brouzdání po jejím blogu se aspoň jednou zasmějete. Úspěch zaručen. Umí skvěle psát a její jedinečný crazy styl k ní patří stejně, jako druhá bota do páru. Stala se ikonou a díky svému “odpuzovači mužů” jednou z nejuznávanějších blogerek na světě a my se tomu vůbec nedivíme:).

Vanessa Hong 

http://thehautepursuit.com

Obratně mixuje sofistikovaný, sexy sportovní look. Propracované minimalistické střihy, výrazné detaily a ty dokonale bílé vlasy. Super souhra!

Ve Fashion MAP českým a slovenským blogerům fandíme. A třeba je jen otázkou času, kdy po nich pojmenujeme další mezinárodní den (třeba jako tento, který jsme doposud vůbec neznali:)).

(Foto: majawyh, fashiontoast, thehautepursuit, manrepeller, joujouvilleroy)

 

 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...