1470683_4981901725732_201261051_n.jpg

Must Haves na zimu 2013/ 2014

Adéla z Inadequate Cliche má pocit, že velkým trendem budou (a už vlastně jsou) „kulatá“ a tedy výraznější ramena na kabátech a svetrech, v podstatě silueta vajíčka. „Naprosto jsem si to zamilovala, pod takový kabát se dá navrstvit spousta věcí a vypadá skvěle sám o sobě jen tak se slimkama, třeba.“

Jako druhé uvádí midi sukně – „Konečne to lidi začali brát jako pěknou ženskou věc i pro mladší holky a ne jako něco pro babičku.“ Sama si teď koupila rovnou dvě. Třetím tipem je tenký proužek – pinstripe. „Teď jsem zkoušela šaty s proužkem v PBL Prague.

Podľa Véčka z blogu Svartsvanur jsou trendem této zimy dlouhé kabáty, tartan a pastelové barvy, velké svetry a ponča/šály. „A hlavne teplé topánky pretože nohy v teple sú základ bez ohľadu na trendy! Teda pokiaľ to nebudú uggs.“ dodává.

Terezce z blogu Terézia Mia se tuto zimu líbí korunky, přezdobenou a všechny ty svaté a byzantské motivy a zvýrazněný pas u šatů.  „To by som určite chcela mať v šatníku, minimálne na nejaké večerné príležitosti.“ Kromě toho ji nadchli i vysoké úzké kožené boty a k tomu vlněné kabáty – must have na den.

Jaja z Le Simple tento podzim velmi vážně uvažuje o šatech s tenkými ramínky a vykukujícími krajkovými detaily. Podobné bychom našli například v kolekci od Denisy Nové.

Pauli z Diamon and Unicorn tvrdí, že mega trend pro tuto zimu budou určitě pastelové kabáty, hlavně růžové. „Všade sú už vypredané a ak mám pravdu povedať, aj ja jeden vlastním,“ dodává spokojeně.

Každoročním velkým zimním snem a trendem každé zimy Babô z Feathers Into Dust je velký pletený rolák od Hope. My jsme našli i přístupnější variantu, od značky Leeda.