Nové věci na designSUPERMARKETu

Nanovo

Kluci z Nanovo milují staré věci a dávají jim nový vibe. Oprava předmětů po vašem dědečkovi. Sbírají a renovují původní nábytek a bytové doplňky z druhé polovice 20. století. Běžte se na ně podívat a dojde vám, kolik bohatství doma máte po starých rodičích. 

2D -3D

Lidi z 2D3D vás budou klamat – opticky, budou se s vámi zahrávat – geometricky a budete je milovat – doopravdy. Šperky jsou inspirovány architekturou, linkami, plochou, prostorem  a hlavně dobrým vkusem.

Anna Steinerová

Pokud ráno neopustíte svůj domov bez dvou věcí –  šálku kafé a oblíbených náušnic, Anna Steinerová se promění ve vaši nejlepší přítelkyni. Její šperky mají hravost, lehkost a důvtip. Kolekce inspirovaná právě kávou nás baví!

Braasi Industry

Jak to vypadá, když cyklistické batohy navrhují architekti milující minimalizmus 80 let? Hodně dobře! Eliška Slámová a Šimon Brabec si v roce 2013 založili značku, která z českých materiálů a v českých dílnách vyrábí ruksaky, které sebou budete tahat všude! Různé barevné odstíny a převedení vás dokáže přesvědčit, že batoh se dá vzít na každou příležitost. Tleskáme!

 

Krikri

O Krikri jste již slyšeli pokud se alespoň minimálně zajímáte o lokální design, protože právě tato značka byla nominována na Czech grand design jako objev roku. Pokud ji neznáte, právě teď nadešla dobrá příležitost! Vtip, nové materiály, funkčnost i styl. Skvělý designový dárek pro vaše blízké.

 

Local Icons

Projekt na podporu českého módního průmyslu který kombinuje tradiční výrobu, řemeslo s aktuálním designem a mladými designéři, již znáte z našeho prvního článku. Na designSUPERMARKET přinesly holky první redesigny a tak již můžeme zjistit jak asi bude skutečné propojováni vypadat. Nové obaly na notebooky, kabelky a trika se tu představují po boku klasických produktů z vybraných továren.  Tenisky a boty z Redna z Kolince jsou skutečně překvápko a my jim asi podlehneme!

Pulse

Něco na oblečení? Hledáte nové značky a švédské řetězce není zrovna vaše oblíbené téma. Pak máme pro vás hned dva tipy. Muslin Brothers o kterých jsme psali tady a kteří přinesli i kopec příběhů a inspirace. Kromě izraelské unisex módy nás zaujala i nová značka Pulse a taky fandíme We move. Sport je rozhodně to, co se dostává do našich šatníků bez ohledu na to, jestli vlastníme permanentku do fitka. Jak to vypadá v lokálním převedení? Rozhodně to PULSE-uje. 😉

Co se líbí nejvíce vám?

Jsme zvědaví! Nezapomeňte si designSUPERMARKET užít až do neděle 14.12. 😉

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...