Online místo nákupů, stylu a cestování – Farfetch.com

Jason Wu, Henrik Wibskov, ale i luxusnější jména vedle Damir Doma a Y-3.  Pokud jste hledali abecední seznam značek, které byste měli znát, pak je právě na Farfetch.com. FF (jak jsme si tento online obchod nazvali) je vlastně takovým seskupením butiků a concept storů, které podle přísných kritérií prostě stojí za to. Nerozhoduje ani tak styl, jako úroveň a značky, které daný obchod nabízí. Představte si nakupovat v těch nejvyhlášenějších obchodech najednou. Něco z Voo Store nebo Temporary showroom v Berlíně? Co tak boty z japonského Restiru?  nebo  z bukureštské ENTRANCEFF je místem, kde se potkávají styly, různá místa a města, inspirace a inovace. Na své si tady přijdou i stylisté a fashion profíci. Inspiraci totiž přináší FF vlastními editorialy, nebo výběrem věcí, které se momentálně nosí (a prodávají) ve světových metropolích jako Sydney, Kodaň, New York, Londýn….

Výběrem Farfetch.com prošly i některé koncepty z Polska nebo Rumunska, tím zástupci střední Evropy končí. O Česku nebo Slovensku se zatím nedočtete.

Důvody neznáme, ale věříme, že časem se i některé z našich prodejních prostor dostanou na elitní seznam. Každý rok se mapa československé módní scény mění a rozrůstá nejen o nové butiky a prodejní koncepty. Zatím si obchody s designem a lokálními produkty prohlédněte tady. A pokud máte pocit, že ten váš oblíbený chybí, pište na eventy@fashion-map.cz

 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek