Otevřená lokální móda. Jak se zapojit?

Otevřená móda znamená také instituce, které pomáhají veřejnosti zapojit se do procesu kreativní tvorby, a to na profesionální úrovni. Notoricky známé jsou již instituce jako Make up Institut, díky kterému přibývají mak- up profesionálové nebo Backstage škola stylu, kde se můžete naučit kromě nutností pro dokonalý styling i to, jak založit a vést dobrý fashion blog.

Mezi nadějné nové fashion talenty se řadí i studenti z oděvního ateliéru Clarisse-kurzy oděvní tvorby. Jak to na kurzech této školy vypadá, jsme se byli letos podívat osobně. Přečíst si o tom, zdali je lehké naučit se šít, jste si mohli přečíst tady. Ve Fashion MAP  rozhodně rádi podporujeme nadějné návrháře a proto také vznikl mini editorial absolventů posledního kurzu objektivem Tomáše Rice a díky styling a MUA Kateřiny Krobové.

Talentovanou mladou generaci lokálního fashion světa však netvoří jenom designéři, fotografové, žurnalisti, blogeři, stylisti, make up artisti – lokální fashion byznys se může hýbat kupředu také díky vám.  To, že se zajímáte je jedním z hlavních důvodů, proč se většina kreativních lidí také snaží naplnit svoje sny, touhy a chtíč.

Do otevřeného módního jsme se zapojili jako Fashion MAP s našim týmem před dvěma lety. Přinést všechno to, co u nás vzniká, blíže k vám domů, do šatníku, do povědomí. Věříme, že jsme zdrojem informací při budovaní jisté éry a na to jsme u nás velice hrdí. 

V podporování lokální scény chceme přispívat i nadále. Proto se do nového roku chceme pustit s ještě s větší radostí a týmem.

Pokud tedy rádi fotíte, píšete, organizujete věci, stylujete, nebo máte hotové editorialy, které ještě neměly možnost uzřít světlo světa, chceme o tom vědět!
Ve Fashion MAP chceme být zárukou toho, že naše scéna bude nejenom zmapovaná, ale také rozvíjena.

Pište na silvia@fashion-map.cz.
Těšíme se na všechny mladé profesionály/ neprofesionály a ty, kteří se chtějí naučit o lokální scéně toho malinko více z insiderského pohledu.

Pro všechny studenty máme připravené potvrzení o praxi a také kopu nových zážitků. 😉 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...