Slavné číslo 501

Je to už 150. let, kdy si v Americe nechal Levi’s® patentovat první měděný nýtek a dal tím vzniknout nejslavnějšímu kusu oblečení na světě – ikonickým Levi’s džínům s číslem 501. Od roku 1873 ušly dlouhou cestu a i v Čechách patří ke stálicím šatníků už několika generací. Levi’s® si v rámci oslav vybral čtyři lokální osobnosti, které nám ukazují, jak cool 501® umí být. 

NobodyListen, AnnetX, David Luu Šárka Švastalová

Čtyři jména, která většině českých uživatelů sociálních sítí nejsou cizí. DJ, hudebnice, skater a influencerka. Levi’s® se rozhodl ukázat čtyři odlišné typy české popkultury a jejich lásku k nesmrtelnému denimu. Každý miluje na 501® trochu něco jiného a trochu jiné střihy. To je vidět nejen na stylingu, který tento pohled mladých talentů na 501® podtrhuje, ale i díky čtyřem krátkým rozhovorům, kde se svěří například s tím, kdy si poprvé oblékli 501® džíny. 

Ukázat bohatost střihů a barev 501® a jejich variabilitu měl na starosti stylista Filip Vaněk, který vymyslel čtyřem odlišným povahám styling na míru. Kampaň zvěčnila česká fotografka Hana Knížová, vítězka cen Czech Grand Design v roce 2019. Videa natočila a sestříhala Anežka Horová

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...