Tipy na čtení Lukáš Loskot

Lukáš Loskot je v lokálním fashion kruzích uznávanou autoritou už delší dobu.  Před jeho působením v Mercedes Benz Fashion Weekendu byl spojen spíš s komerčními projekty jako například Simple concept store. I jeho zásluhou se do Prahy pravidelně dostávali kolekce Lanvin, Victorie Beckham, nebo Saint Laurent Paris. Jestli vás taky baví luxusní a výběrové vůně, peelingy, krémy, tak určitě mrkněte i ani jeho další “dítě” – prodejní prostor a galerie Ingredients. Lukáš Loskot má hodně projektů, na které je třeba vynaložit dostatek času. Ale když ušetří nějaký čas pro sebe, rád čte. Pokud by jste chtěli znát oblíbené stránky a magazíny ředitele největší módní události v Čechách a nechat se inspirovat, v rychlosti by vám z rukávu vysypal tohle:

„Hospodářské noviny – speciálně každý pátek si nenechám ujít poslední double page – lifestylovou sekci od Petra Matějčka.“ My jenom doplníme, že Petrovy rozhovory, zajímavé reportáže nebo postřehy si můžete číst i online. Pokud vás zajímají bezprostřední reakce Lukáše Loskota na letošní ročník MBPFW určitě budete hltat tento článek. K mým oblíbeným patří taky blog od Honzy Králička Where is bunny? Najdete ho na elle.cz

„Z českých časopisů samozřejmě doporučuji nový BLUE PAPER. Nejnovější číslo vychází za 14 dnů :)))“ 

„Pravidelně se taky vyplatí číst The Business of Fashion a z tištených časopisů Fantastic man a Gentlewoman.“  Fantasic Man je známý svým jedinečným typem psaní a někdy i ironí. Říká se, že pokud si máte koupit jenom jeden pánský fashion magazín, mal by to být jedině tenhle. Fantasic man je jinak „sesterským“ časopisem od možná známejší Gentlewoman.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...