Tipy na čtení: Markéta Davidovich

Při ranním šálku kávy kouknu vždy na  monocle.com.  Kdykoliv jsme na letišti, tak je to také časopis, který si hned koupím  – kvůli obsahu a hlavně tloušťce, vydrží mě bavit po celou dobu cestování 🙂

V rámci své profese neustále sleduji trendy. Každý den se u nás v Make-Up Institute Prague rozvíjí kreativita studentů. Podporujeme ji výběrem zajímavých lidí, kteří jsou součástí našeho týmu, ať už to jsou skvělí fotografové, stylisti, kadeřníci a samotní make-up artisté, kteří se chtěí podělit o své zkušenosti. Když chci „potěšit oko“ mrknu na web tushmagazine.com a theroom.hu. 
 
Obdivuji mnoho světových značek. Hlavním ukazatelem je pro mě kreativní marketing, originální nápady, poslání a vize dané značky. Číslem jedna je pro mě bezkonkurenčně Davines.

Kromě toho, že to jsou kvalitní produkty vlasové kosmetiky, je obdivuhodné kolik energie věnují motivaci k ochraně životního prostředí.
 
Pohybuji se nejvíce na pražských Vinohradech a kdykoliv si chci vychutnat skvělou italskou kuchyni, zvolím Aromi . Z novějších skvělých restaurací a konceptů doporučuji Dish bistro.

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...