Víkendový streetstyle vol. 1

Většina z těch, které jsme fotili, nakupují opravdu s fantazií. Blešáky na Náplavce, v Meetfactory nebo Dyzajn Market. Oblíbené jsou taky sekáče – zdá se, že speciálně ten velký nedaleko Ruzyně má hodně příznivců. Už jste tam byli i vy? 🙂

Zajímavé bylo i sledovat, která česká jména se objeví v autentických outfitech. Wolfgang, Odivi, Kláru Šípkovou nebo Novesta tenisky nebylo problém potkat. Další jména jsme pak jen už slyšeli jako oblíbená – někdo vlastní kousky návrhářky Zuzany Sedmidubské, někomu se líbí La Formela nebo šperky od Nastassii Aleinikavy.

I když se většina z ulovených stylových pražáků za příliš zručné nepovažuje, ani přešívání, stříhání nebo jednoduchá úprava nebyla výjimkou a často jsme se dozvěděli, že původní triko nebo svetr vypadali úplně jinak. Výjimku tvořil elegán Jirka, který sám navrhuje motýlky pro pány a rád je taky nosí (tady najdete jeho výtvory). Sako měl odhadem z devadesátých let a pořídil ho v second handu, kalhoty pak od Blažka. Skvělý příklad jak se tvoří rovnováha. Jarní náladu v nás zase podpořila Káča s květinovým DIY věncem ve vlasech. Právě u ní jsme odhalili i nejstarší kus šatníku – doma má kousky staré i padesát let, poklady z babiččiny skříně.

Lucie a Lin zase v sekáčích hledají spíš oversize kousky a sledují předělávky holek z Recycle With Love. Lin se nám taky pochlubila pět let starými kalhotami, které si sama doupravila páráním a říká, že běžně kombinuje své nové oblečení s věcmi z máminy skříně.

Náš jarní výběr určitě nebyl poslední! Příště můžeme vyzpovídat právě vás, zaměříme se na detaily nebo vás překvapíme úplně jiným konceptem. Zůstaňte ve střehu, recyklujte, předělávejte, buďte kreativní! Baví nás co se v ulicích začíná dít! 🙂

 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...