Vlněná paráda a nová jména v naší pop up instalaci!

Fashion MAP goes live @boho vstupuje do další fáze. Noci jsou chladné, rána ještě víc a proti zimě nejvíce pomáhá zachumlat se do pořádného vlněného svetru nebo maxi šály. Výběr toho nej ze zimních kolekcí do pop-upu posílá guru české pletené módy, Jana Mikešová. Delší i kratší svetry a kardigany v aktuálních tvarech rozhodně nejsou nuda. Jana používá jak strojový, tak ruční úplet a my máme ověřeno, že luxusní materiály, ze kterých jsou svetry vyrobeny, parádně zahřejí. 

Toužíte po něčem opravdu zvláštním? Pak věřte, že kreace z nejnovější kolekce Terezy Rosalie Kladošové splní všechny vaše sny. Pletené a háčkované šaty a komplety budou v pop-upu jak k vyzkoušení a k objednání na zakázku, tak pro přímý prodej. O tom, jak kolekce vypadala na mole se dočtete tady, naživo je ale mnohem, mnohem lepší.

Černým koněm listopadu je Jana Bieliková a její značka Milion Dolar. Jana je absolventka UTB ve Zlíně a už od samého začátku pracuje s tématem recyklace a cruelty free módy. Aktuálně tvoří a prodává hlavně v Itálii a v Boho představí vlněná ponča a jemné šály z recyklovaných materiálů. Prodávané modely jsou součástí kolekce pro butik v Miláně a jsme opravdu rádi, že je můžeme prezentovat premiérově v Praze.

Když se ochladí, je třeba mít v teple nejen trup, ale i nohy. A co je lepšího, než nesmrtelná džínovina? S velkým nadhledem ji zpracovává Hana Prchalová. Oversized modely, které jsme mohli obdivovat na Unique Fashion Weeku, jsou úžasně zpracované a zapadnou do šatníku každého, kdo se nebojí.

Že hledáte džíny spíše pro denní nošení? Pak se vám bude líbit nová kolekce od Win Win Love. Využijte možnost vyzkoušet si to, co jindy objednáte jen přes eshop. Upcyclované oblečení od Báry a Aničky je aktuální a neuvěřitelně cenově dostupné. Nakonec, v Boho vintage nesmí chybět ani ty pravé staré věci s příběhem. Svetry, kabelky, šály, čepice, kabáty i teplá saka a dokonce boty tady najdete v nejrůznějších velikostech a tvarech, původní i upravované.

Vlna je téma, které milujeme. Udržitelný a plně rozložitelný materiál je úžasně funkční a neuvěřitelně inspirativní. Co všechno se s vlnou dá dělat? Zastavte se a vyzkoušejte si předení, pletení nebo další ruční práce individuálně kdykoli během otevírací doby, nebo skupinově na „pletacím kroužku“ ve středu 11., 18, nebo 25. listopadu od 19 hodin. Čepici nebo čelenku si vyrobíte na sobotních workshopech.

Pro více info sledujte náš Fashion MAP facebook. A že nepletete a ani vlna vám nic neříká? Zastavte se pokecat si o české módě, o tom odkud a kam kráčí a nebo si jen tak počíst ve fashion literatuře. Těšíme se na vás!

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek