Barevná zima

Proto jsme se ve Fahsion MAP rozdohli prozkoumat naše obchody a ateliéry designerů a ukázat, že to jde i jinak. Super růžový kabát, ve kterém budete nepřehlédutelná. Nejen tón bavry, ale materiál dělají z kabátu od Mira Saba našeho naprostého favorita.

Zachumlat se do kvalitního a nápaditého vršku ale můžete i v nejnovejší kolekci od La Formela nebo Czech Grand designérky Moniky Drápalové. Tato zima srší barvama a strukturama také u značky Leeda nebo Andery Vonkomer. Zima může být tím nejlepším obdobím, kdy se dá s barvama dobře vyhrát a vy i tak zůstanete v teple.

Podívejte se na náš fotoeditoriál,  který vznikl v našem oblíbeném vegetariánském podniku Love Kido na Letné. Super prostředí díky kterému se cítil celý team dobře a interiér, který zase doplnil naši představu o zimní barvenost. Jsme rádi, že v Praze se i v rámci gastronomie snoubí chutě s vizuálním zážitkem. Když si budete chtít přes šedivý upršený den zlepšit náladu, určitě hoďte na sebe barvy nebo si zajděte někam, kde to srší optimismem, jako tady. 😉 Protože barvy léčí. 😉 

 

foto: Tomáš Gál
styling: Silvia Haupt Kozoňová & Petra Vozárová
make up: Pavla Sisová
modelka: Marcela Vuong

za prostory děkujeme Love Kidó 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...