Slavte s námi první narozky!

Za rok jsme se stali mediálními partnery důležitých a skvělých fashion akcí jako Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend, Slovak Fashion Week, Designsupermarket, Filmový festival Mezipatra, Prague Vintage Fair, Grace and Glamour nebo City Souls. Nafotili jsme nejen fotoeditoriály, ale například i lookbook kolekce Moniky Drápalové, která později získala cenu pro nejlepšího designéra v rámci Designbloku.

Máme velkou radost ze všeho, co se nám za rok povedlo, ale i z toho, co nám přineslo zkušenost, jak dělat Fashion MAP lépe a jinak. A protože bez vás, kteří na nás klikají, čtou články, lajkují naše posty a baví je témata, která přinášíme, by to nešlo, máme pro vás skvělé DÍKY. 🙂  Ode dneška startujeme velkou narozeninovou soutěž a každý z vás může vyhrát designérské ceny a věci, které máme ve Fashion MAP moc rádi a taky bychom je hned chtěli!

Slavte s námi!

Stačí, když nás budete tento týden každý den, budete sdílet naše narozeninové posty nebo se přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Na Facebooku pro vás máme připraveny trika City Souls, vstupy na módní akce, doplňky od českých mladých značek nebo balíčky z online shopu Urbanlux. Pro ty, kteří odebírají náš newsletter, jsou připraveny dárky od Moniky Drápalové, Odivi, Mumray, Superga, We Are Not Sisters nebo Sophistic by Veronika. Pokud tedy náš newsletter ještě neodebíráte, udělejte tak a kromě infa o nejnovějším dění může být některý z narozeninových dárků váš.

A pokud máte Instagram, určitě nás začněte followovat, protože překvapení jsme připravili i tam. 😉

Těšíme se na další rok plný nových výzev. Chceme Fashion MAP udělat ještě lepším zdrojem informací z lokální i zahraniční scény a ještě více podporovat lokální produkci a projekty, které mají smysl. 

Děkujeme, že jste s námi!

Fashion MAP team

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek