Je libo Valentýnský dárek?

Minulý týden byl v DESIGN BISTRO&SHOP No. 19 představen originální designérský projekt Zástěrka. Každý měsíc jeden návrhář či značka  navrhují různé formy tak zdánlivě běžného kusu jako je zástěra. A proč by měla být právě Zástěrka vhodný dárek na Valentýna? 

Dárek pro vás: Upřímně – zástěra nikdy nebyla náš „must have piece“ v šatníku :), ale po modelu od dua Chatty možná změníme názor. Chatty použili denimový materiál (jak je pro ně příznačné). Jejich varianta v nás nevzbuzuje touhu něco dobrého si uvařit, spíš se sami sebe ptáme, jak by vypadala zakombinovaná do denního nošení? Vlastně nikdy nebylo tak snadné a výhodné pořídit si designérský kus (v limitovaném počtu) za tak super cenu. 

Dárek pro milovanou: Pokud nošení zástěry jako neotřelého kousku outfitu není zrovna váš šálek čaje a hledáte funkčnost, tak vás mile překvapí právě valentýnská zástěra od Jakuba Polanky a Olo Křížové.  Jako stvořená na přípravu romantické večere doma. Rádi vaříte spolu? Super! Pak si sežeňte “dárek pro milovaného“ .

Dárek pro milovaného: Právě návrh od Mira Saba může být tým správným a neobvyklým designovým dárkem pro silnější pohlaví. Unisexový multifunkční design, jak do kuchyně, tak do zahrady.

Dárek pro maminku: Je pravda, že Valentýn je svátek zamilovaných. A nemilujeme snad naše rodiče někdy právě nejvíc na světe? Pokud jste na otázku zodpověděli kladně, můžete potěšit na přiklad svojí maminku. Nejen její návštěvou o víkendu, ale třeba i malým dárkem od lokální značky Belka.

Zástěrky jsou za jednotnou cenu (kolem 1500 korun) a v dalších měsících se můžete těšit na nové a nové designy, např. od Pavla Ivančice, nebo od Moniky Drápalové.
Právě na tyto návrhy jsme ve Fashion MAP moc zvědaví!

 

(Pokud si na Valentýna ujíždíte na klasických přáníčkách, ale letos chcete něco originálního, máme pro vás jeden skvělý tip: v Galerii Kuráž mají teď vysloveně sympatické valentýnské pohledy (jako tyto).  Jestli však hledáte spíš něco elegantnějšího, pak se skočte podívat Czech Labels & Friends zde.) 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...