10372887_259216944281185_304098068856537568_o-2.jpg

Kdo zvítězil ve Fashion MAP photography talents?

Soutěží jsme chtěli nejen zjistit, jak je na tom naše umělecká scéna s mladými fotografy, ale taky jak vypadá jejich tvorba, co je v dnešní fotografii cool a jaká jména byste rozhodně měli sledovat dál. Jsme si vědomi, že je ještě spousta talent, o kterých nevíme. Proto doufáme, že je budeme moci při další příležitosti objevit. S fotosoutěžemi totiž rozhodně nekončíme. Tahle nás moc bavila a taky zanedlouho vymyslíme zase další! 🙂  

Fotky vybraných fotografů ale i nadšenců jsme nejen vystavili v pražské galerii GUD, ale také jsme spustili hlasování na našem facebooku. Společně s vámi jsme tak vybrali čtyři jména a moc se s nimi těšíme na spolupráci! Všichni čtyři totiž dostanou příležitost stát se na chvíli členem teamu Fashion MAP nejen na pražském fashion weekendu, ale například fotit streetstyle v evropské metropoli, nebo nafotit exkluzivní editorial s českými designéry. S každým z nich se napřímo spojíme, abychom pro ně vybrali to, co je bude nejvíc bavit.

A tady je výběr:

Tomáš Gál – fotkami spojuje vizuálně jemné fotky s netradičním pohledem na ženu a dokáže do fotky vnést tajemnost.

Oleksandra Derkach – láska na první pohled nejen pro Fashion MAP, ale pro mnohé z vás – pohádková kompoziční i barevná doladěnost.

Adam Hazucha – skvěle zachytil outfit v pohybu a sílu okamžiku. Pravý fashion moment!

Eva Klimeková  – nejlepší a přitom přirozený streetstyle, který jsme kdy v Čechách a na Slovensku viděli.

My se těšíme na práci s profíky za objektivem a vy se tak můžete těšit na nové foto příběhy a editoriály…