KUP SI KUS

1.  Pro Funky girls
Znáte takový ten typ lidí, kteří mají stále dobrou náladu a nic je nerozhází?  Nejen pro ně ale i pro ty, kteří chtějí jenom trochu rozveselit v tomhle pochmurném počasí, je náhrdelník z obchodu Kurator jako stvořený! Jedna z věcí, která nás v Mapě hodně baví, jsou taky porcelánové prsteny od SHIT Happens, které prodává Debut Gallery. Protože „shithappens“ a vy můžete při tom alespoň hezky vypadat.

2. “Pánská volenka “
Dárečky pro pány někdy dokážou pořádně potrápit fantazii.  Jestli toužíte po něčem lokálním, cool, praktickém a nevíte si rady, možná vám právě nás výběr padne vhod. V obchodě Leeda mají kromě svojí značky taky super “pánskou sekci” kde naleznete hlavně solitéry od Sisterconspiracy, ale také tašky Playbag. Nám se moc líbí tato čepico-kšiltovka, jak jsme si tuto pokrývku hlavy pojmenovali. Praktičtí muži ocení klasiku – kapesní nůž, ne však obyčejný. Tahle “rybička” je vyrobena z recyklovaného materiálu a vypadá, že to byla kdysi součást nějakého promyšleného stroje (lednice, počítač, Walkman?). Výrobky trashmade naleznete v Debut Gallery v centru města.

3. Drobnůstky
Toho, že i drobnosti umí udělat dojem, je důkazem náš poslední výběr.  Jsou to totiž přesně ty maličkosti, které dokážou vyjádřit, jak jste na někoho mysleli, že jste je vybírali s láskou, a také je s radostí věnujete. Myslíme, že všechny ecofriendly nákupčí potěší plátěná taška z limitované edice od Leeda a milovníky lokální módy zase nadchne čelenka od Pavla Ivančice z obchodu Czech Labels&Friends.

 

 

 

 

4 . “Elegantně fresh”
Fialová tlumená barva se hodí k serióznějším a více glamour ženám, psaníčko je vhodné na různé příležitosti a každou dámu určitě příjemně potěší kvalitní zpracování. Poněkud praktičtějším dárkem je pouzdro na iPad. Díky designu od Kateřiny Ulmerové se z účelové věci stává skutečná ozdoba. Nám se líbí punc originality. Na pracovním obědu někoho s podobným pouzdrem jen tak nepotkáte. V obchodě Czech Labels&Friedns mají v tomhle designu kromě obalů na čtečky také obaly na smartphony a notebooky. V obchodě Leeda nám kromě krásných šatů spočinul zrak na špercích od Janja Prokic. Tento náhrdelník dokáže ozvláštnit každé šaty a taky asi budete dostávat hodně otázek, odkudže ho máte. Na první pohled je vidět kvalita zpracování, kterou do svých šperků Janja dává.

 

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek