Tipy na čtení

Pokud vás baví objevovat nové a zajímavé čtení, www.awwwards.com by měla být na vašem denním seznamu.  Každý den jsou tu oceňovány ty nejlepší vizuální a funkční stránky z celého webu. Tato platforma vás dokáže inspirovat, pokud sami nějaké stránky chcete vytvořit, nebo se zajímáte o grafiku. Taky vám pomůže najít ty nejlepší fashion weby, tedy alespoň co se grafiky týče. 50 best fashion sites si podle awwwards můžete prohlídnout právě ZDE

Stránku, kde můžete strávit hodiny prohlížením obrázků o cestování, jídle, zvířatech, lidí, celebrit… a vůbec všeho, Pinterest vám určitě představovat nemusíme. Pokud máte vlastní účet, určitě mrkněte i na ten náš TADY. A pak se podívejte i na skvělé tipy, které pinterest na tenhle vánoční čas přichystal. Na http://www.pinterest.com/holidays/ naleznete DIY tipy, jak balit dárečky, co koupit na netu mamince a jak si vydekorovat dům… Prostě kopec super nápadů na jednom místě.

Další fashion web, který stojí za zmínku je refinery29. Kromě módy se tady dozvíte něco taky o bydlení, cestování a líčení. Možná typicky holčičí stránka, která vás ale může taky trochu vzdělávat. Nás zaujal článek o nejvíc pobuřujících módních hudebních videích . Pokud máte rádi hudbu a módu, je tenhle článek na dnešek ideální kombinací. 

Flavourwire je stránka, která shlukuje ty nejzajímavější věci ze světa hudby, designu, knih, televize ( stejně jako na mnoha dalších webech). Flavourwire do toho všeho ale taky dokáže sladit politická témata jako případ Pussy Riot, nebo historii a Annu Frankovou .

Jestli máte i vy nějaké tipy na skvělé weby, katalogy a nebo publikace, pošlete info na silvia@fashion-map.cz. Budeme rádi! 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...
Předchozí článek
Další článek