Limitovaná kolekce negližé, kterou budete milovat

Přemýšlíte o výměně tepláků za něco více ženského a sexy? Pak moc doporučujeme novou capsule kolekci lounge wear od Zuzany Kubíčkové, u které si nebudete jisti, jestli jde o pyžamo nebo top na večírek. A to se v téhle době počítá, i když na večírky nemůžeme.

Návrhářka, která s oblibou používá prvky spodního prádla jako součást modelů, a jejíž kolekce oplývají krajkou, tylem, organzou a obecně řečeno průsvitností, dala zcela nový twist své loni uvedené homewear kolekci.

Základní modely pyžam – topy na ramínka, klasické propínací kabátky, šortky, dlouhé kalhoty – i župan budou dostupné v nových barevných variacích. Nejžhavějšími novinkami jsou však rafinovaně propracované romantické modely. “Většina z nás nyní tráví mnohem více času doma. Některá z nových negližé jsou odvážnější a mohou být takovým vodítkem, jak si zpestřit zimní večery,” podotýká ke kolekci návrhářka. Většinu hedvábných topů a košilek hojně zdobí krajky, tyl a látkou potažené knoflíčky a můžete je směle obléknout i na ven.

Základní pyžama najdete v nabídce e-shopu popbyzk.com, ostatní kousky budou k mání v pražském showroomu Zuzany Kubíčkové (Mánesova 84). Kolekce je limitovaná a v prodeji bude od poloviny listopadu do konce roku nebo do vyprodání zásob.

Foto: archiv designérky

Podobné texty

Fascinace AI, důraz na upcycling a oslava individuality | MBPFW DAY 1

Nikdo by po přečtení programu na páteční zahajovací večer...

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...