Lokální a veselé – Tipy na dárečky

Pro Minimalisty

Ať je to váš brácha, vaše slečna, máma, bratr nebo nejlepší kamarádka.. lidi v roce 2014 začali šílet po minimalismu. Back to the basic nás rozhodně baví také, proto máme pár tipů, kterými to určitě pod vánočním stromečkem letos vychytáte.

Náhrdelník od Drevené Heleny za 20 EUR můžete koupit na jednom z méně známých webů – zato o to kreativnějších (zkuste: nemámconaseba.sk

Kšiltovka od nové mladé značky Marshal Apparel může být už 24. zabalena pod vánočním stromečkem a vás to bude stát jenom 880 Kč. Koupíte na FreshLabels.

Kulich od brněnských Wolfgang store je nejenom unisexový, ale v tomhle počasí alespoň barvou bude připomínat staré dobré Vánoce, kdy ještě sněžilo. 

Odivi – této designérce se letos dařilo a její kolekci jste mohli vidět na blogerech a i celebritách, pokud celé léto tíhnulo vaše srdce právě ke kouskům od Ivy Burkertové , zkuste to na MOLO 7.

Eko-lovery

Batoh, který je cool a zároveň pomáhá životnímu prostředí? S dobrým vkusem, nadělíte svým blízkým pod stromeček i pár pet lahví, protože právě ty používá matt&nat při výrobě svoji podšívky.

Be wooden – materiál, který vydrží a originální styl kombinuje kupříkladu bewooden za 1199 Kč na ZOOTu.

Pokud rádi darujete kromě dárků i něco, co dává přidaný smysl, určitě se mrkněte na sekci na portálu Zoot – Dobro.

Fashion kousky, které pomáhají pejskům v útulcích, zachraňují jídlo, mentálně postiženým lidem nebo super projektům.

Co říkáte na náš výběr?

Jenom tak pro radost

Občas hledáme a nevíme ani přesně co. Máme pro vás posledních pár tipů, z kterých si možná vyberete něco, aniž abyste věděli, že právě to hledáte. 

Někdy můžete darovat super silvestrovskou párty. Ta vám půjde líp se skvělou výzdobou. A ta zase díky Typolandu. Přes náš portál budete mít dokonce i nějakou tu vánoční slevu. 😉 (stačí při nákupu uvést kód fashionmap10) 

Z portálu, který se zaměřuje vysloveně na lokální značky, jsme si zamilovali tenhle náhrdelník,  hodit se bude mamince, přítelkyni, kámošce a pokud jste ženského rodu tak i vám. 😉 najdete na Molo 7 za 1290 Kč.

Se slovenskými buffetclothing zase potěšíme všechny, kteří hledají něco cool, lokálního design a Bratislavu mají blíže než Václavák. Bratr ani přítel určitě nebudou protestovat.  

Jasné je, že Vánoce a Ježíška si nejvíce užívají děti. České hračky, díky kterým si vaši malí milovaní užijou Vánoce i bez televize. Co tak zkusit divadlo v bedně za 1525 Kč. 

Našli jste inspiraci? Pokud ano, podělte se s námi o vaše kousky!

 

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...