Organické #musthave vánoční dárky

Orientovat se v záplavách nejnovějších kosmetických produktů je, pokud nejste beauty-editorem, téměř nemožné. Vybrat uvědomělý dárek splňující požadavky 21. století (rozuměj je minimalistický, organický, luxusní a nejlépe udržitelný) –  je v kosmetickém světě občas matoucí. Vytvořili jsme pro vás výběr našich absolutních #musthaves.

1. Kjaer Weis Collector’s kit

Mít tak celý obličej v jedné funkční, krásné a nejlépe eko-friendly paletce. To zní jako mileniálský sen. Kjaer Weis, newyorská značka se skandinávskými kořeny, spojuje krásu, luxus a udržitelnost. Z Collector’s pallete, půvabné variabilní paletky, přeskočí srdce nejednomu minimalistovi. Šest magnetických políček měnitelných podle libosti pomůže vytvořit ideální, každodenní paletu, kterou lze upravovat podle potřeb. Mimo perfektního organického složení nabízí KW i širokou škálu odstínů a produktů.

2. Agent Nateur

Agent Nateur – kalifornská značka funguje pod vedením půvabné Jenny Covello, která své produkty pečlivě vyvíjí po dobu několika let. Pyšní se organickými ingrediencemi z Evropy, případně malými americkými dodavateli.

Naším hlavním oblíbencem je HOLI (oil). Přírodní olej z geneticky nemodifikovaných ingrediencí slibuje hydrataci, zpevněnou a rozzářenou pleť. My pouze potvrzujeme, že vše splňuje a redukuje jak vrásky, tak začervenání a hyperpigmentaci.

3. Sienna Byron Bay

Umíte si představit život bez manikúry? Pokud ano, jste šťastná žena, pokud ne, přesvědčíme i vás, že salónovou krásu, ale bez zbytečné chemie, zvládnete i doma.

Australská Sienna Byron Bay je ručně vyráběná značka organických laků na nehty. Zamávejte tak lámajícím se nehtům, vysychajícím lepivým lakům, či několika měsíčním návštěvám manikúry. Sienna nabízí širokou škálu odstínů, netoxické složení a perfektní výdrž.

4. Tata Harper

Pro mnohé kosmetické nadšence bude nejspíš Tata Harper známým jménem. I tak je ale naprosto nutné tuto americkou přírodní značku zmínit. Luxusní produkty, které na své rodinné farmě Tata Harper vytvořila, jsou 100% bioaktivní. Vyvrátily tak dlouholeté přesvědčení, že přírodní kosmetika nemůže být účinná. Většina ingrediencí dodnes pochází z vermontské rodinné farmy, kde značka vznikla. Jejich produkty jsou momentálně tou nejúčinnější bio kosmetikou na trhu.

5. Summer Friday’s – Jetlag Face Mask

Summer Fridays – aneb. když instagramový flat-lay vytvoří úspěšný produkt. Značka založena dvěma americkými blogerkami se krátce po svém uvedení dostala do regálů americké Sephory a zanedlouho se objevila i v té naší. S myšlenkou vytvořit účinnou pleťovou péči bez zbytečných přidaných látek se Marianně a Lauren podařilo vytvořit kultovní hydratační masku na obličej ‘Jet Lag‘. Ideální dárek pro IT girls, které jsou věčně na cestách nebo pro kohokoliv, komu chcete dopřát chvilku péče o sebe sama.

Foto: archiv firem

Podobné texty

#BRANDLOVEㅣBODE: značka, která získala srdce Harryho Stylese

S novým rokem spouštíme také novou sérii #BRANDFOLIO, ve...

Rina Sawayana – star roku 2023, která září i letos

Japonská zpěvačka, modelka a nyní i herečka Rina Sawayama...

MÓDNÍ VĚŠTBA aneb co bylo a co bude: trendy pro rok 2024

Rok se s rokem sešel a módní svět zažívá...

Zimní Dr. Martens vás v mrazech zahřejí

Dr. Martens s vniřní stélkou v podobě umělého kožichu...